"Мәслихаттың 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 12/7-VІII "2024-2026 жылдарға арналған Қасқабұлақ ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Абай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 12 қарашадағы № 21/6-VIII шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Абай облысы Абай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 6 желтоқсандағы № 22/2-VIII шешімі
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабының 2 тармағына сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Мәслихаттың 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 12/7-VІII "2024-2026 жылдарға арналған Қасқабұлақ ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Абай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 12 қарашадағы № 21/6-VIII шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қабылданған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы М. Нұрсұлтанұлы

О признании утратившим силу решение Абайского районного маслихата от 12 ноября 2024 года № 21/6-VIIІ "О внесении изменений в решение маслихата от 28 декабря 2023 года № 12/7-VIII "О бюджете Каскабулакского сельского округа на 2024-2026 годы"
Решение Абайского районного маслихата области Абай от 6 декабря 2024 года № 22/2-VIII
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Абайского районного маслихата от 12 ноября 2024 года № 21/6-VIIІ "О внесении изменений в решение маслихата от 28 декабря 2023 года № 12/7-VIII "О бюджете Каскабулакского сельского округа на 2024-2026 годы".
2. Настоящее решение вводится в действие со дня принятия.
Председатель маслихата М. Нұрсұлтанұлы