Аягөз қаласында жолаушылар мен багажды тұрақты қалалық автомобильмен тасымалдау маршруттарына сараланған тарифті белгілеу туралы
Абай облысы Аягөз ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 8 сәуірдегі № 113 қаулысы. Күші жойылды - Абай облысы Аягөз ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 11 маусымдағы № 229 қаулысы
Ескерту. Күші жойылды - Абай облысы Аягөз ауданы әкімдігінің 11.06.2024 № 229 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 37-бабына және "Автомобиль көлігі туралы" 2003 жылғы 4 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 19-бабына, 27-бабына сәйкес, Аягөз ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1) Аягөз қаласында жолаушылар мен багажды тұрақты қалалық автомобильмен тасымалдау маршруттарына сараланған тариф белгіленсін.
2) Шығыс Қазақстан облысы Аягөз ауданы әкімдігінің "Аягөз қаласының аумағында қалалық қатынастар жолаушылар мен багажды автомобильмен тұрақты тасымалдауға бірыңғай тариф белгілеу туралы" 2014 жылғы 24 желтоқсандағы №732 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3678 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
1. Жолаушылар мен багажды тұрақты қалалық автомобильмен тасымалдау көлік карталары арқылы және интернет желісі арқылы ұялы байланыс құрылғыларымен қоса алғанда қолма-қол ақшасыз төлеу кезінде:
Ересектерге- 80 (сексен) теңге мөлшерінде;
Жеті жастан он бес жасқа дейінгі балаларға- 40 (қырық) теңге мөлшерінде;
2. жолаушылар мен багажды тұрақты қалалық автомобильмен тасымалдау, қолма-қол ақшамен төлеу кезінде:
Ересектерге- 160 (жүз алпыс) теңге мөлшерінде;
Жеті жастан он бес жасқа дейінгі балаларға- 70 (жетпіс) теңге мөлшерінде.
3. Электрондық жолақы төлеу жүйесі жарамсыз болған жағдайда, көлік карталары арқылы төлемді жүзеге асыратын жолаушылар тегін жол жүру құқығына ие болады.
4. "Абай облысы Аягөз ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының Абай облысы Әділет департаменті органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесінің Аягөз қаласының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарына ресми жариялауға жолданылуын;

Об установлении дифференцированного тарифа на маршруты регулярных городских автомобильных перевозок пассажиров и багажа в городе Аягоз
Постановление акимата Аягозского района области Абай от 8 апреля 2024 года № 113. Утратило силу постановлением акимата Аягозского района области Абай от 11 июня 2024 года № 229
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Аягозского района области Абай от 11.06.2024 № 229 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года №148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 19 и статьей 27 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте" акимат Аягозского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1) Установить дифференцированный тариф на маршруты регулярных городских автомобильных перевозок пассажиров и багажа в городе Аягоз.
2) Признать утратившим силу постановление акимата Аягозского района Восточно-Казахстанский области "Об установлении единого тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городском сообщении на территории города Аягоз" от 24 декабря 2014 года №732 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3678).
1. на регулярные городские автомобильные перевозки пассажиров и багажа при безналичной оплате посредством транспортных карт или посредством сети интернет и устройств сотовой связи:
взрослым-в размере 80 (восемьдесят) тенге;
детям в возрасте от семи до пятнадцати лет - в размере 40 (сорок) тенге;
2. на регулярные городские автомобильные перевозки пассажиров и багажа при оплате наличными деньгами:
взрослым в размере- 160 (сто шестьдесят) тенге;
детям в возрасте от семи до пятнадцати лет - в размере 70 (семьдесят) тенге.
3. В случае неисправности системы электронной оплаты проезда, пассажиры, осуществляющие оплату посредством транспортных карт, имеют право на бесплатный проезд.
4. Государственное учреждению "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции Аягозского района области Абай" в установленном законодательством порядке Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории города Аягоз;

3) ресми түрде жарияланғанынан кейін осы қаулының Аягөз қаласы әкімдігінін интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
5. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары М. Татеновке жүктелсін.
Аягөз ауданының әкімі Қ. Әділбай
КЕЛІСІЛДІ:
Аягөз ауданының мәслихат төрағасы
______________А. Ибрайшин
2024 жылғы "08" сәуір

3) размещение настоящего постановления на Интернет-ресурсе акимата города Аягоз после его официального опубликования.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района М. Татенову.
Аким Аягозского района Қ. Әділбай
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Аягозского районного маслихата
______________А. Ибрайшин
"08" сәуір 2024 года