Аягөз аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 10/177-VІІІ "2024-2026 жылдарға арналған Аягөз ауданының Байқошқар ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2024 жылғы 19 желтоқсандағы № 19/362-VIII шешімі
Аягөз аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Аягөз аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы №10/177-VІІІ "2024-2026 жылдарға арналған Аягөз ауданының Байқошқар ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Байқошқар ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 44470,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1515,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 47,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 42908,3 мың теңге;
2) шығындар – 44896,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 426,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 426,2 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 426,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1- қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Аягозского районного маслихата от 27 декабря 2023 года № 10/177-VIІІ "О бюджете Байкошкарского сельского округа Аягозского района на 2024-2026 годы"
Решение Аягозского районного маслихата области Абай от 19 декабря 2024 года № 19/362-VIII
Аягозский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести изменение в решение Аягозского районного маслихата "О бюджете Байкошкарского сельского округа Аягозского района на 2024-2026 годы" от 27 декабря 2023 года №10/177-VІІI следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Байкошкарского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 44470,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1515,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 47,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 42908,3 тысяч тенге;
2) затраты – 44896,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 426,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 426,2 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 426,2 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.