Бородулиха аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 14-9-VIII "2024-2026 жылдарға арналған Бородулиха ауданы Зубаир ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2024 жылғы 11 қарашадағы № 24-6-VIII шешімі
Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бородулиха аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Бородулиха ауданы Зубаир ауылдық округінің бюджеті туралы" 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 14-9-VIІІ шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Зубаир ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 29894 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7950 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 21944 мың теңге;
2) шығындар – 31265,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1371,4 мың теңге;

О внесении изменений в решение Бородулихинского районного маслихата от 28 декабря 2023 года № 14-9-VIII "О бюджете Зубаирского сельского округа Бородулихинского района на 2024-2026 годы"
Решение Бородулихинского районного маслихата области Абай от 11 ноября 2024 года № 24-6-VIII
Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бородулихинского районного маслихата "О бюджете Зубаирского сельского округа Бородулихинского района на 2024-2026 годы" от 28 декабря 2023 года № 14-9-VIII следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Зубаирского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 29894 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7950 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 21944 тысяч тенге;
2) затраты – 31265,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1371,4 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1371,4 мың теңге, соның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1371,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы С. Урашева
Бородулиха аудандық
мәслихатының
2024 жылғы 11 қарашадағы

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1371,4 тысяч тенге, в том числе:
используемые остатки бюджетных средств – 1371,4 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель районного маслихата С. Урашева
Приложение к решению
Бородулихинского районного
маслихата
от 11 ноября 2024 года