Бородулиха аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 14-8-VIII "2024-2026 жылдарға арналған Бородулиха ауданы Жерновка ауылдық округінің бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2024 жылғы 13 желтоқсандағы № 26-8-VIII шешімі
Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бородулиха аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Бородулиха ауданы Жерновка ауылдық округінің бюджеті туралы" 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 14-8-VIII шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Жерновка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 35064 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4496 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 30568 мың теңге;
2) шығындар – 35064,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -0,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,1 мың теңге, соның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0,1 мың теңге.";
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Бородулихинского районного маслихата от 28 декабря 2023 года № 14-8-VIII "О бюджете Жерновского сельского округа Бородулихинского района на 2024-2026 годы"
Решение Бородулихинского районного маслихата области Абай от 13 декабря 2024 года № 26-8-VIII
Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бородулихинского районного маслихата "О бюджете Жерновского сельского округа Бородулихинского района на 2024-2026 годы" от 28 декабря 2023 года № 14-8-VIII следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Жерновского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 35064 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4496 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 30568 тысяч тенге;
2) затраты – 35064,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -0,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,1 тысяч тенге, в том числе:
используемые остатки бюджетных средств – 0,1 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:

"4. 2024 жылға арналған Жерновка ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 9053 мың теңге сомасында көзделсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы С. Урашева
Бородулиха аудандық
мәслихатының
2024 жылғы 13 желтоқсандағы
№ 26-8-VIII шешіміне
қосымша
2024 жылға арналған Жерновка ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Кiрiстер атауы
I.КІРІСТЕР

"4. Предусмотреть в бюджете Жерновского сельского округа на 2024 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 9053 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель районного маслихата С. Урашева
Приложение к решению
Бородулихинского районного
маслихата
от 13 декабря 2024 года
№ 26-8-VIII
Бюджет Жерновского сельского округа на 2024 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование доходов
1.ДОХОДЫ