2025-2027 жылдарға арналған Бородулиха ауданы Бородулиха ауылдық округінің бюджеті туралы
Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 28-5-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2025 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және Бородулиха аудандық мәслихатының 2024 жылғы 24 желтоқсандағы № 27-2-VIII "2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Бородулиха ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 169396 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдері – 104444 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 63952 теңге;
2) шығындар – 169396 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;

О бюджете Бородулихинского сельского округа Бородулихинского района на 2025-2027 годы
Решение Бородулихинского районного маслихата области Абай от 30 декабря 2024 года № 28-5-VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2025.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Бородулихинского районного маслихата от 24 декабря 2024 года № 27-2-VIII "О районном бюджете на 2025-2027 годы" Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Бородулихинского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 169396 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 104444 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 63952 тысяч тенге;
2) затраты – 169396 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге.
2. 2025 жылға арналған Бородулиха ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен 289 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін.
3. 2025 жылға арналған Бородулиха ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен 63663 теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін.
4. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы С. Урашева
Бородулиха аудандық
мәслихатының

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге.
2. Предусмотреть в бюджете Бородулихинского сельского округа на 2025 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 289 тысяч тенге.
3. Предусмотреть в бюджете Бородулихинского сельского округа на 2025 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 63663 тысяч тенге.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель районного маслихата С. Урашева
Приложение 1 к решению
Бородулихинского районного
маслихата