Жарма ауданы Қаратөбе ауылдық округіне қарасты Әди ауылына шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Абай облысы Жарма ауданы Қаратөбе ауылдық округі әкімінің 2024 жылғы 12 қарашадағы № 7 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес және "Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы Министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Жарма аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекеме басшысының 2024 жылғы 11 қарашадағы № 700 ұсыныс хаты негізінде Қаратөбе ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Абай облысы, Жарма ауданы, Әди ауылына ірі қара малдардың бруцеллез ауруына оң нәтиже болғандықтан шектеу шараларын белгілеу.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі М. Туякбаев

Об установлении ограничительных мероприятий на территории село Ади Каратобинского сельского округа Жарминского района
Решение акима Каратобинского сельского округа Жарминского района области Абай от 12 ноября 2024 года № 7
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" и на основании представления руководителя государственного учреждения "Жарминская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 11 ноября 2024 года № 700, аким Каратобинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории село Ади, Каратобинского сельского округа Жарминского района, в связи с положительной реакцией на бруцеллез.
2. Контроль за выполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в дейтствие со дня его опубликования.
Округ акима М. Туякбаев