Абай облысы Үржар ауданы Бестерек ауылдық округі Бестерек ауылының көшесін қайта атау туралы
Абай облысы Үржар ауданы Бестерек ауылдық округі әкімінің 2024 жылғы 17 сәуірдегі № 13 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабы 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2 тармағына сәйкес, ауыл тұрғындарының пікірін ескере отырып, 2021 жылғы 5 сәуірдегі облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Бестерек ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Үржар ауданы Бестерек ауылдық округі Бестерек ауылының "Мир" көшесі "Ережепбек Малгельдинов" көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бестерек ауылдық округінің әкімі Д. Саганаев

О переименовании улицы села Бестерек Бестерекского сельского округа Урджарского района области Абай
Решение акима Бестерекского сельского округа Урджарского района области Абай от 17 апреля 2024 года № 13
В соответствии подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", учитывая мнение жителей села, на основании заключения областной ономастической комиссии от 5 апреля 2021 года, аким Бестерекского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу "Мира" села Бестерек Бестерекского сельского округа Урджарского района на улицу "Ережепбек Малгельдинов".
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Бестерекского сельского округа Д. Саганаев