Көкпекті аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 10-2 "2024-2026 жылдарға арналған Көкпекті аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 2024 жылғы 8 қазандағы № 19-5/1 шешімі
Көкпекті аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Көкпекті аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Көкпекті аудандық бюджеті туралы" 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 10-2 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. "2024-2026 жылдарға арналған Көкпекті аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 188 053,0 мың теңге:
салық түсімдер - 1 021 475,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 1 170,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 165 408,0 мың теңге;
2) шығындар – 6 285 200,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 64 724,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 107 068,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 42 344,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -36 167,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 36 167,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 644 668,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 48 953,9 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 559 547,1 мың теңге.";

О внесении изменений в решение Кокпектинского районного маслихата от 26 декабря 2023 года № 10-2 "О Кокпектинском районном бюджете на 2024-2026 годы"
Решение Кокпектинского районного маслихата области Абай от 8 октября 2024 года № 19-5/1
Кокпектинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокпектинского районного маслихата "О Кокпектинском районном бюджете на 2024-2026 годы" от 26 декабря 2023 года № 10-2 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Кокпектинский районный бюджет на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 188 053,0 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 021 475,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 170,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 165 408,0 тысяч тенге;
2) затраты – 6 285 200,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 64 724,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 107 068,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 42 344,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -36 167,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
36 167,0 тысяч тенге:
поступление займов – 644 668,0 тысяч тенге;
погашение займов – 48 953,9 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 559 547,1 тысяч тенге.";

15 413,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
15 413,0
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
12 388,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
12 388,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
10 083,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
2 305,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
4 596,0
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
4 596,0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
4 596,0
019
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
4 596,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
590 217,0
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
99 955,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
99 955,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
99 955,0
2
Әлеуметтiк көмек
374 702,7
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
374 702,7
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
87 973,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
600,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
33 923,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 681,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
211 394,7
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
39 131,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
115 559,3
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
115 559,3
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
52 526,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу

15 413,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской
обязанности
15 413,0
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
12 388,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
12 388,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
10 083,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
2 305,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
4 596,0
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
4 596,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
4 596,0
019
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
4 596,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
590 217,0
1
Социальное обеспечение
99 955,0
451
Отдел занятости, социальных программ района (города областного значения)
99 955,0
005
Государственная адресная социальная помощь
99 955,0
2
Социальная помощь
374 702,7
451
Отдел занятости, социальных программ района (города областного значения)
374 702,7
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
87 973,0
006
Оказание жилищной помощи
600,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
33 923,0
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 681,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
211 394,7
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
39 131,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
115 559,3
451
Отдел занятости, социальных программ района (города областного значения)
115 559,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
52 526,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат

54 546,0
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
44 462,0
007
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
10 084,0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
20 000,0
075
Байланыс желілерінің құрылысы
20 000,0
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
170 111,1
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
77 966,5
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
45 237,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
29 192,0
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 080,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
457,5
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
92 144,6
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
66 222,6
014
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
462,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
15 860,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
9 600,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
61 000,3
6
Жер қатынастары
37 770,3
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
37 770,3
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34 198,0
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
2 222,3
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 350,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
23 230,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
23 230,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
23 230,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
72 734,6
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
72 734,6
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

54 546,0
006
Функционирование районных (городских) библиотек
44 462,0
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
10 084,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
20 000,0
075
Строительство сетей связи
20 000,0
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
170 111,1
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
77 966,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
45 237,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
29 192,0
006
Капитальные расходы государственного органа
3 080,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
457,5
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района ( города областного значения)
92 144,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
66 222,6
014
Капитальные расходы государственного органа
462,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
15 860,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
9 600,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
61 000,3
6
Земельные отношения
37 770,3
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
37 770,3
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
34 198,0
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
2 222,3
007
Капитальные расходы государственного органа
1 350,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
23 230,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
23 230,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
23 230,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
72 734,6
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
72 734,6
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

8 550,0
- "Алтын алқа", "Күміс алқа" алқаларымен наградталған немесе бұрын "Батыр Ана" атағын алған және 1, 2 дәрежелі "Ана даңқы" орденімен наградталған және бірге тұратын төрт және одан да көп кәмелетке толмаған балалары бар көп балалы аналарға
8 310,0
4
Мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық жалақыға мемлекеттік мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына қосымша ақы белгілеуге
42 362,0
5
Мемлекеттік ұйымдар: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелер, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдары, халықты жұмыспен қамту орталықтары қызметкерлерінің жалақысын арттыруға
91 208,0
6
Облыстық бюджеттен аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу(өзен арнасын реттеуге,көп факторлы Тоғандарды шолу және сақтау,бас жоспардың оңайлатылған макетін әзірлеу және схемасын жасауға)
109 234,6
7
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалаларға) бюджеттерге берілетін нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу "Ауыл – ел бесігі" жобасы аясында
521 882,0
Облыстық бюджеттен жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге берілетін нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу:
506 910,5
8
Көкпекті ауданының жолдарын күтіп ұстау
40 000,0
Үлкенбөкен-Көкжайық-Үлгүлімалши жолдарын орташа жөндеуге 43-54 км
400 000,0
Көкпекті-Бигаш арқылы аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді мекендердің көшелерін ағымдағы жөндеуге 0-34км
66 910,5
9
Бюджеттік сала қызметкерлері үшін жұмыс берушінің қосымша міндетті зейнетақы жарналарын енгізу туралы
13 942,0
10
Заңнаманың өзгеруіне байланысты жоғары тұрған бюджеттердің шығындарын өтеуге төмен тұрған бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
85 937,0
Барлығы
1 511 976,1
Көкпекті аудандық
мәслихатының
2024 жылғы 8 қазандағы
№ 19-5/1 шешіміне
3- қосымша
Көкпекті аудандық
мәслихатының
2023 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 10-2 шешіміне
5- қосымша
2024 жылға арналған облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
Атауы
Сомасы
1
Облыстық бюджеттен аудандар бюджеттеріне берілетін нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу:
32 669,2
Көкпекті ауылындағы жаяу жүргіншілер көпірі құрылысының жобалық құжаттамасын әзірлеу
9 712,0
Жүзағаш өзені арқылы өтетін көпірді Тассай ауылының кіреберісіне а/ж реконструкциялау, ЖСҚ әзірлеу
21 957,2
Көкпекті ауылында өзені арқылы өтетін көпірді реконструкциялау ЖСҚ әзірлеу
1 000,0
2
Облыстық бюджеттен аудандық бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға берілетін нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу:

8 550,0
-многодетным матерям, награжденным подвесками "Алтын алқа", "Күміс алқа" или получившие ранее звание "Мать героиня" и награжденные орденом "Материнская слава" 1, 2 степени и имеющим четыре и более совместно проживающих несовершеннолетних детей
8 310,0
4
На установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
42 362,0
5
На повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения
91 208,0
6
Распределение сумм целевых трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам ( регуллирования русла реки с/о,проведение многофакторного обследованияпруда накопителя с/о,разработка упроченной схемы планировки и застройки генирального плана)
109 234,6
7
Распределение сумм целевых трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам
в рамках проекта "Ауыл – Ел бесігі"
521 882,0
Распределение сумм целевых трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам в области пассажирского транспорта и автомобильных дорог:
506 910,5
8
Содержание дорог Кокпектинского района
40 000,0
Средний ремонт Улкенбокен-Кокжайык-Улгулималшы км 43-54
400 000,0
Текущий ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов через Кокпекты-Бигаш 0-34км
66 910,5
9
На введение дополнительных обязательных пенсионных взносов работодателя для работников бюджетной сферы
13 942,0
10
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
85 937,0
Итого
1 511 976,1
Приложение 3 к решению
Кокпектинского районного
маслихата
от 8 октября 2024 года
№ 19-5/1
Приложение 5 к решению
Кокпектинского районного
маслихата
от 26 декабря 2023 года
№ 10-2
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета на 2024 год
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
Распределение сумм целевых трансфертов из областного бюджета районным бюджетам:
32 669,2
Разработка ПСД на строительство пешеходного моста в сКокпекты
9 712,0
Разработка ПСД реконструкция моста через реку Жузагаш на а/д Подъезд к селу Тассай
21 957,2
Разработка ПСД реконструкция моста через реку в селе Кокпекты
1 000,0
Распределение сумм целевых трансфертов на развитие из областного бюджета районным бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения:

458 489,2
Ақой ауылында су құбыры желілерінің құрылысы
1 000,0
Ажа ауылдағы су құбыры желілерін және су тарту құрылыстарын салудың жобалық құжаттамасын әзірлеу
4 083,0
Көкпекті ауданы Қарамойыл ауылында су құбыры желілерін салу
60 000,2
Көкпекті ауданы Шәріптоғай ауылында су құбыры желілерін салу
79 042,7
Көкпекті ауданы Биғаш ауылында су құбыры желілерін салу
90 393,1
Көкпекті ауданы Шұғылбай ауылында су құбыры желілерін салу
133 970,9
Көкпекті ауданы Мамай ауылында су құбыры желілерін салу
89 999,3
3
Облыстық бюджеттен аудандық бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттерінің сомаларын бөлу:
41 360,0
"Көкпекті ауданы, Көкпекті ауылында жалға берілетін тұрғын үйлердің инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымын салу" ЖСҚ әзірлеу
15 276,0
"Абай облысы, Көкпекті ауданы, Шәріптоғай ауылындағы медициналық пункттің инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымын салу" ЖСҚ әзірлеу
4 337,0
"Абай облысы, Көкпекті ауданы, Мамай ауылындағы медициналық пункттің инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымын салу" ЖСҚ әзірлеу
4 317,0
"Абай облысы, Көкпекті ауданы, Биғаш ауылындағы медициналық пункттің инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымын салу" ЖСҚ әзірлеу
4 248,0
"Абай облысы, Көкпекті ауданы, Қарамойыл ауылындағы медициналық пункттің инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымын салу" ЖСҚ әзірлеу
4 389,0
"Абай облысы, Көкпекті ауданы, Үшкүмей ауылындағы медициналық пункттің инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымын салу" ЖСҚ әзірлеу
4 376,0
"Абай облысы, Көкпекті ауданы, Үлгілімалшы ауылындағы фельдшерлік-акушерлік пункттердің инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымын салу" ЖСҚ әзірлеу
4 417,0
4
Облыстық бюджеттен аудандық бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттерінің сомаларын бөлу:
301 750,5
Көкпекті ауданы Үшкүмей ауылында медициналық пункт үшін инженерлік желілер салу
46 036,1
Көкпекті ауданы Мамай ауылында медициналық пункт үшін инженерлік желілер салу
48 097,9
Көкпекті ауданы Үлгілімалшы ауылында медициналық пункт үшін инженерлік желілер салу
55 134,3
Көкпекті ауданы Қарамойыл ауылында медициналық пункт үшін инженерлік желілер салу
61 023,6
Көкпекті ауданы Шәріптоғай ауылында медициналық пункт үшін инженерлік желілер салу
40 359,1
Көкпекті ауданы Биғаш ауылында медициналық пункт үшін инженерлік желілер салу

458 489,2
Строительство водопроводных сетей в селе Акой
1 000,0
Разработка ПСД на строительство водопроводных сетей и водозаборных сооружений в селе Ажа
4 083,0
2
Строительство водопроводных сетей в селе Карамойыл Кокпектинского района
60 000,2
Строительство водопроводных сетей в селе Шариптогай Кокпектинского района
79 042,7
Строительство водопроводных сетей в селе Бигаш Кокпектинского района
90 393,1
Строительство водопроводных сетей в селе Шугылбай Кокпектинского района
133 970,9
Строительство водопроводных сетей в селе Мамай Кокпектинского района
89 999,3
3
Распределение сумм целевых трансфертов на развитие из областного бюджета районным бюджетам на развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры:
41 360,0
разработка ПСД "Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к арендным жилым домам в селе Кокпекты Кокпектинского района"
15 276,0
Разработка ПСД "Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к медицинскому пункту в селе Шариптогай Кокпектинского района области Абай"
4 337,0
Разработка ПСД "Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к медицинскому пункту в селе Мамай Кокпектинского района области Абай"
4 317,0
Разработка ПСД "Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к медицинскому пункту в селе Бигаш Кокпектинского района области Абай"
4 248,0
Разработка ПСД "Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к медицинскому пункту в селе Карамойыл Кокпектинского района области Абай"
4 389,0
Разработка ПСД "Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к медицинскому пункту в селе Ушкумей Кокпектинского района области Абай"
4 376,0
Разработка ПСД "Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к фельдшерско-акушерским пунктам в селе Ульгилималши Кокпектинского района области Абай"
4 417,0
4
Распределение сумм целевых трансфертов на развитие из областного бюджета районным бюджетам на развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры:
301 750,5
Строительство инженерных сетей для медицинского пункта в с. Ушкумей Кокпектинского района
46 036,1
Строительство инженерных сетей для медицинского пункта в с. Мамай Кокпектинского района
48 097,9
Строительство инженерных сетей для медицинского пункта в с. Ульгилималши Кокпектинского района
55 134,3
Строительство инженерных сетей для медицинского пункта в с. Карамойыл Кокпектинского района
61 023,6
Строительство инженерных сетей для медицинского пункта в с. Шариптогай Кокпектинского района
40 359,1
Строительство инженерных сетей для медицинского пункта в с. Бигаш Кокпектинского района

51 099,5
5
Тұрғын үй сатып алуға аудан бюджеттеріне кредиттер сомасын бөлу:
537 600,0
Коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй сатып алу
537 600,0
6
Облыстық бюджеттен аудандық бюджеттерге тұрғын үйді жобалауға және салуға кредит беру есебінен тұрғын үй сатып алуға қоса қаржыландыруға:
185 400,0
Тұрғын үйді жобалауға және салуға кредит беру есебінен тұрғын үй сатып алуға қоса қаржыландыруға
185 400,0
7
Облыстық бюджеттен аудандық бюджеттерге елді мекендерді жайластыруға берілетін нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу:
20 000,0
Бигаш ауылында радиотелефон байланысы желісінің жабдықтарын орналастыру үшін биіктігі 30 м антенна-діңгек құрылыстарын салу
20 000,0
Барлығы
1 577 268,9

51 099,5
5
Распределение сумм кредитов бюджетам районов на приобретения жилья:
537 600,0
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
537 600,0
6
Распределение сумм целевых трансфертов из областного бюджета районным бюджетам на приобретения жилья:
185 400,0
Софинансирование на приобретение жилья за счет кредитования на проектирование и строительство жилья
185 400,0
7
Распределение сумм целевых трансфертов из областного бюджета районным бюджетам на обустройство населенных пунктов:
20 000,0
Строительство антенно-мачтовых сооружений высотой 30м. для размещения оборудования сети радиотелефонной связи в селе Бигаш
20 000,0
Итого
1 577 268,9