Мақаншы ауданы Келдімұрат ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы
Абай облысы Мақаншы ауданы мәслихатының 2024 жылғы 26 шілдедегі № 8-43/VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2024 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1,75 баптарына және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Мақаншы ауданы мәслихатының 2024 жылғы 18 шілдедегі №7-33/VIII "Мақаншы ауданының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне сәйкес, Мақаншы ауданы мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мақаншы ауданы Келдімұрат ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 56 047,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 911,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 52 136,2 мың теңге;
2) шығындар – 56 825,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;

О бюджете Келдимуратовского сельского округа района Мақаншы на 2024-2026 годы
Решение маслихата района Мақаншы области Абай от 26 июля 2024 года № 8-43/VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2024.
В соответствии со статьями 9-1, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решению маслихата района Мақаншы от 18 июля 2024 года №7-33/VIII "О бюджете района Мақаншы на 2024-2026 годы", маслихат района Мақаншы РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Келдимуратовского сельского округа района Мақаншы на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 56 047,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 911,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 52 136,2 тысяч тенге;
2) затраты – 56 825,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -777,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 777,8 мың теңге;
қарыздар түсімі - 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0,0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 777,8 мың теңге.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мақаншы ауданы мәслихатының төрағасы Б.Биболов
Мақаншы ауданы
мәслихатының
2024 жылғы 26 шілдедегі

5) дефицит (профицит) бюджета – -777,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 777,8 тысяч тенге;
поступление займов - 0,0 тысяч тенге;
погашение займов - 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 777,8 тысяч тенге.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата района Мақаншы Б.Биболов
Приложение 1 к решению
маслихата района Мақаншы
от 26 июля 2024 года