Мақаншы ауданы Бахты ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы
Абай облысы Мақаншы ауданы мәслихатының 2024 жылғы 26 шілдедегі № 8-45/VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2024 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1,75 баптарына және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Мақаншы ауданы мәслихатының 2024 жылғы 18 шілдедегі №7-33/VIII "Мақаншы ауданының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне сәйкес, Мақаншы ауданы мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мақаншы ауданы Бахты ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 56 852,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 520,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 48 332,7 мың теңге;
2) шығындар – 59 252,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, соның ішінде
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;

О бюджете Бахтинского сельского округа района Мақаншы на 2024-2026 годы
Решение маслихата района Мақаншы области Абай от 26 июля 2024 года № 8-45/VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2024.
В соответствии со статьями 9-1, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решению маслихата района Мақаншы от 18 июля 2024 года №7-33/VIII "О бюджете района Мақаншы на 2024-2026 годы", маслихат района Мақаншы РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Бахтинского сельского округа района Мақаншы на 2024-2026 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1. доходы - 56 852,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 520,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 48 332,7 тысяч тенге;
2) затраты – 59 252,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 400,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –2 400,0 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі - 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0,0 мың теңге
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 400,0 мың теңге.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мақаншы ауданы мәслихатының төрағасы Б.Биболов
Мақаншы аудандық
мәслихатының

5) дефицит (профицит) бюджета – -2 400,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 400,0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0,0 тысяч тенге;
погашение займов - 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 2 400,0 тысяч тенге.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата района Мақаншы Б.Биболов
Приложение 1 к решению
маслихата района Мақаншы