Мақаншы ауданы мәслихатының 2024 жылғы 26 шілдедегі № 8-39/VIII "Мақаншы ауданы Қаратұма ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Абай облысы Мақаншы ауданы мәслихатының 2024 жылғы 8 қазандағы № 12-67/VIII шешімі
Мақаншы ауданы мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мақаншы ауданы мәслихатының 2024 жылғы 26 шілдедегі № 8-39/VIII "Мақаншы ауданы Қаратұма ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
“1. Мақаншы ауданы Қаратұма ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 34 938,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 322,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 25 616,0 мың теңге;
2) шығындар – 37 396,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 458,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 458,8 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі - 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 458,8 мың теңге;”
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменения в решение маслихата района Мақаншы от 26 июля 2024 года № 8-39/VIII "О бюджете Каратуминского сельского округа района Мақаншы на 2024-2026 годы"
Решение маслихата района Мақаншы области Абай от 8 октября 2024 года № 12-67/VIII
маслихат района Мақаншы РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Мақаншы от 26 июля 2024 года №8-39/VIII "района Мақаншы на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
“1. Утвердить бюджет Каратуминского сельского округа района Мақаншы на 2024-2026 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 34 938,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9 322,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 25 616,0 тысяч тенге;
2) затраты – 37 396,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 458,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 458,8 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0,0 тысяч тенге;
погашение займов - 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 458,8 тысяч тенге;”
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мақаншы ауданы мәслихатының төрағасы Б. Биболов
Мақаншы ауданы
мәслихатының
2024 жылғы 8 қазандағы
№ 12-67/VIII шешіміне
қосымша
Мақаншы ауданы
мәслихатының
2024 жылғы 26 шілдедегі
№ 8-39/VIIІ шешіміне
1 қосымша
Мақаншы ауданы Қаратұма ауылдық округінің 2024 жылға арналған бюджеті
Санаты
Барлық кірістер (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата района Мақаншы Б. Биболов
Приложение к решению
маслихата района Мақаншы
от 8 октября 2024 года
№ 12-67/VIII
Приложение 1 к решению
маслихата района Мақаншы
от 26 июля 2024 года
№ 8-39/VIII
Бюджет Каратуминского сельского округа района Мақаншы на 2024 год
Категория
Всего доходы (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы