Абай облысы Жаңасемей ауданының Достық ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы
Абай облысы Жаңасемей аудандық мәслихатының 2024 жылғы 22 шілдедегі № 9/37-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2024 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 73, 75 баптарына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, Жаңасемей аудандық мәслихатының 2024 жылғы 2 шілдедегі № 8/30-VIII "Жаңасемей ауданының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне сәйкес Жаңасемей аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Достық ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 77 359,1 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 717,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 390,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 75 252,1 мың теңге;
2) шығындар – 77 363,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге
қарыздар түсімі -0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың тенге;

О бюджете Достыкского сельского округа района Жаңасемей области Абай на 2024-2026 годы
Решение маслихата района Жаңасемей области Абай от 22 июля 2024 года № 9/37-VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2024.
В соотвествии статьям 73, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпункту 1) статьи 6 пункта 1 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением маслихата района Жаңасемей от 2 июля 2024 года № 8/30-VIII "О бюджете района Жаңасемей на 2024-2026 годы" маслихат района Жаңасемей РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Достыкского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 77 359,1 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 717,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 390,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 75 252,1 тысяч тенге;
2) затраты - 77 363,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты –0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов –0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов –0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге
поступление займов -0,0 тысяч тенге;
погашение займов -0,0 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4,0 мың теңге;
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Абай облысы Жаңасемей ауданы мәслихатының 11.12.2024 № 12/78-VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2024 жылға аудандық бюджеттен берілген субвенция көлемі 53 423,0 мың теңге сомасында ескерілсін.
3. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңасемей аудандық мәслихаты төрағасының уақытша міндетін атқарушы А. Оралбеков
Жаңасемей аудандық
мәслихатының

используемые остатки бюджетных средств – 4,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата района Жаңасемей области Абай от 11.12.2024 № 12/78-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Учесть объем субвенции, передаваемой из районного бюджета, на 2024 год в сумме 53 423,0 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Временно исполняющий обязанности председателя маслихата района Жаңасемей А. Оралбеков
Приложение 1 к решению
маслихата района Жаңасемей