Жаңасемей аудандық мәслихатының 2024 жылғы 2 шілдедегі № 8/30-VІII "Жаңасемей ауданының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Жаңасемей аудандық мәслихатының 2024 жылғы 10 қыркүйектегі № 10/55-VIII шешімі
Жаңасемей аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жаңасемей аудандық мәслихатының "Жаңасемей ауданының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2024 жылғы 2 шілдедегі №8/30-VІII шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Жаңасемей ауданының 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2575332,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1121115,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 15086,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1439130.0 мың теңге;
2) шығындар – 3610212,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -14768,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 1 049 648,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0,0 мың теңге.
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата района Жаңасемей от 2 июля 2024 года № 8/30-VIII "О бюджете района Жаңасемей на 2024-2026 годы"
Решение маслихата района Жаңасемей области Абай от 10 сентября 2024 года № 10/55-VIII
Маслихат района Жанасемей РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Жаңасемей "О бюджете района Жаңасемей на 2024-2026 годы" от 2 июля 2024 года № 8/30-VIII следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"Утвердить бюджет района Жаңасемей на 2024-2026 годы согласно приложениям 1,2,3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 575 332,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 121 115,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 508 6,4 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 439 130.0 тысяч тенге;
2) затраты – 3 610 212,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 476 8,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 1 049 648,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0,0 тысяч тенге.
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
56803,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің,сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
56803,0
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
56803,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
128667,9
1
Әлеуметтік қамсыздандыру
41 900,8
451
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
41 900,8
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
41 900,8
2
Әлеуметтiк көмек
85767,1
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
85767,1
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
42490,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
0,0
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
40 272,1
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
4005,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
4005,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
2793,0
107
Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
1212,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2108980,0
1
Тұрғын үй шаруашылығы
2108980,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
6122,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5368,0
107
Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
754,0
809
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй қатынастары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1 293 600,0
00
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
1 293 600,0
22
Коммуналдық шаруашылық
809 258,0
809
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
809 258,0
007
Ауылды елді мекендерді жарықтандыру
30,0
058
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту

122
Аппарат акима района (города областного значения)
56803,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
56803,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
128667,9
1
Социальное обеспечение
41 900,8
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
41 900,8
005
Государственная адресная социальная помощь
41 900,8
2
Социальная помощь
85767,1
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
85767,1
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
42 490,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
0,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
40 272,1
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
4005,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
4005,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
2793,0
107
Проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
1212,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2108980,0
1
Жилищное хозяйство
2108980,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
6122,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства
5368,0
107
Проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
754,0
809
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
1 293 600,0
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
1 293 600,0
2
Коммунальное хозяйство
809 258,0
809
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
809 258,0
007
Освещение улиц в населенных пунктах
30,0
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах