Байзақ ауданы Жалғызтөбе ауылдық округі Жетібай ауылының кейбір құрамдас бөліктерін қайта атау туралы
Жамбыл облысы Байзақ ауданы Жалғызтөбе ауылдық округі әкімінің 2024 жылғы 21 маусымдағы № 23 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 35-бабына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Жамбыл облысы әкімдігі жанындағы облыстық ономастика комиссиясының 2022 жылғы 12 мамырдағы қорытындысы негізінде және тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, Жалғызтөбе ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Байзақ ауданы Жалғызтөбе ауылдық округі Жетібай ауылының келесі құрамдас бөліктері қайта аталсын:
Төле би көшесінің 2 - тұйық көшесі Нұрлы тұйық көшесіне;
Төле би көшесінің 3 - тұйық көшесі Шапағат тұйық көшесіне.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жалғызтөбе ауылдық округінің әкімі Н. Унетаев

О переименовании некоторых составных частей села Жетибай Жалгизтюбинского сельского округа Байзакского района
Решение акима Жалгизтюбинского сельского округа Байзакского района Жамбылской области от 21 июня 2024 года № 23
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения областной ономастической комиссии при акимате Жамбылской области от 12 мая 2022 года и с учетом мнения населения соответствующей территории, аким Жалгизтюбинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие составные части села Жетибай Жалгизтюбинского сельского округа Байзакского района:
переулок 2- улицы Төлеби на переулок Нұрлы;
переулок 3- улицы Төлеби на переулок Шапағат.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жалгизтюбинского сельского округа Н. Унетаев