"2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы"
Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 35-3 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабына сәйкес Жуалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 10 112 878 мың теңге;
салықтық түсімдер – 2 662 600 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 35 000 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 45 500 мың теңге;
трансферттер түсімі – 7 369 778 мың теңге.
2) шығындар – 10 315 856 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 159 257 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 241 818 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 82 561 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 159 257 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 159 257 мың теңге:
қарыздар түсімі – 241 818 мың теңге;

"О районном бюджете на 2025-2027 годы"
Решение Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 25 декабря 2024 года № 35-3.
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жуалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3 в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 10 112 878 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 662 600 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 35 000 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 45 500 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 7 369 778 тысяч тенге.
2) затраты – 10 315 856 тысяч тенге:
3) чистое бюджетное кредитование – 159 257 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 241 818 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 82 561 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 159 257 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 159 257 тысяч тенге:
поступление займов – 241 818 тысяч тенге;

қарыздарды өтеу – 82 561 мың теңге;
бюджет қаражаттары қалдықтарының қозғалысы – 202 978 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 05.03.2025 № 38-2 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізілді); жаңа редакцияда - Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 31.03.2025 № 41-2 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізілді) шешімдерімен.
2. 2025 жылға ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін трансферттердің бөлінуі Жуалы ауданы әкімінің қаулысы негізінде айқындалады.

погашение займов – 82 561 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 202 978 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 05.03.2025 № 38-2 (вводится в действие с 01.01.2025); в редакции решения Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 31.03.2025 № 41-2 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Объем трансфертов бюджетам сельских округов на 2025 год определяются на основании постановления акимата Жуалынского района.

3. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы З. Бурлибаев
Жуалы аудандық мәслихатының
2024 жылғы 25 желтоқсандағы
№35-3 шешіміне 1-қосымша
Жуалы ауданының 2025 жылға арналған аудандық бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 05.03.2025 № 38-2 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізілді); жаңа редакцияда - Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 31.03.2025 № 41-2 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізілді) шешімдерімен.
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
1. КІРІС

3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель маслихата З. Бурлибаев
Приложение 1 к решению
Жуалынского районного маслихата
от 25 декабря 2024 года №35-3
Районный бюджет Жуалынского района на 2025 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 05.03.2025 № 38-2 (вводится в действие с 01.01.2025); в редакции решения Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 31.03.2025 № 41-2 (вводится в действие с 01.01.2025).
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
І.ДОХОДЫ