Талас аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 14-2 "2024-2026 жылдарға арналған қала және ауылдық округ бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2024 жылғы 14 қарашадағы № 30-2 шешімі
Талас аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2024-2026 жылдарға арналған қала және ауылдық округ бюджеттері туралы" Талас ауданы мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 14-2 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1. Талас ауданының 2024-2026 жылдарға арналған қала және ауылдық округ бюджеттері 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 619 676 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 243 406 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсiмі – 1 376 270 мың теңге;
2) шығындар – 1 641 522 мың теңге;
3) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 21 846 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –21 846 мың теңге.
бюджет қаражатының пайдаланылатын бос қалдықтары – 21 846 мың теңге.

О внесении изменений в решение Таласского районного маслихата от 27 декабря 2023 года № 14–2 "О бюджете города и сельских округов на 2024-2026 годы"
Решение Таласского районного маслихата Жамбылской области от 14 ноября 2024 года № 30-2
Маслихат Таласского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таласского районного маслихата от 27 декабря 2023 года № 14-2 "О бюджете города и сельских округов на 2024-2026 годы" следующие изменения:
1. Утвердить бюджет города и сельских округов на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы –1 619 676 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 243 406 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 1 376 270 тенге;
2) затраты – 1 641 522 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 21846 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 21846 тысяч тенге.
используемые остатки бюджетных средств–21846 тысяч тенге.

Аталған шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 -қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы К. Садубаев
Талас аудандық мәслихатының
2024 жылғы 14 қарашадағы
№30-2 шешіміне 1-қосымша
Талас аудандық мәслихатының
2023 жылғы 27 желтоқсандағы
№14-2 шешіміне 1-қосымша
2024 жылға арналған Қаратау қаласының бюджеті
Санаты
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Сомасы, мың теңге
Атауы
1.КІРІСТЕР

приложения 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата К. Садубаев
Приложение 1 к решению
Таласского районного маслихата
от 14 ноября 2024 года №30-2
Приложение 1 к решению
Таласского районного маслихата
от 27 декабря 2023 года №14-2
Бюджет города Каратау на 2024 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы