2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 33-3 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2025 – 2027 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 15021157 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер– 5674045 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 110596 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 41447 мың теңге;
трансферттер түсімі – 9195069 мың теңге.
2) шығындар – 15640921 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 95894 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 231988 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 136094 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 255000 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 255000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 255000 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -970658 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 970658 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 231988 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 136094 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 874764 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 24.02.2025 № 35-4 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2025 жылы облыстық бюджеттен аудандық бюджетке берілетін субвенция көлемі 4249471 мың теңге сомасында белгіленсін.
3. 2025 жылға аудандық бюджеттен аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін субвенция көлемі 876798 мың теңге сомасында белгіленсін, оның ішінде:
Алға ауылдық округі - 45888 мың теңге ;
Ақсу ауылдық округі – 42448 мың теңге ;
Ақтөбе ауылдық округі - 34740 мың теңге ;
Балуан Шолақ ауылдық округі - 35245 мың теңге ;
Бірлік ауылдық округі - 46063 мың теңге;
Бірлікүстем ауылдық округі - 41666 мың теңге;
Далақайнар ауылы – 35115 мың теңге;
Дулат ауылдық округі - 31259 мың теңге;
Ескі - Шу ауылдық округі – 43068 мың теңге ;
Жаңажол ауылдық округі – 38396 мың теңге;
Жаңақоғам ауылдық округі - 43222 мың теңге;
Көкқайнар ауылдық округі – 36392 мың теңге;
Қорағаты ауылдық округі - 41965 мың теңге ;
Қонаев ауылы - 55996 мың теңге;
Тасөткел ауылдық округі – 33446 мың теңге;
Төле би ауылдық округі - 91622 мың теңге;
Өндіріс ауылдық округі - 34342 мың теңге;
Шоқпар ауылдық округі – 39153 мың теңге;
Шу қаласы - 106772 мың теңге.

О районном бюджете на 2025-2027 годы
Решение Шуского районного маслихата Жамбылской области от 25 декабря 2024 года № 33-3.
В соответствии со статьей 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2025 год, в следующих объемах:
1) доходы – 15021157 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5674045 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 110596 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 41447 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 9195069 тысяч тенге.
2) затраты – 15640921 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 95894тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 231988 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 136094 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 255000 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 255000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 255000 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -970658 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –970658 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 231988 тысяч тенге;
погашение займов – 136094 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 874764 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Шуского районного маслихата Жамбылской области от 24.02.2025 № 35-4 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Установить объем субвенции передаваемые из областного бюджета в районный бюджет на 2025 год в размере 4249471 тысяч тенге.
3. Установить объем субвенции передаваемые из районного бюджета в бюджеты аппаратов акима города районного значения, поселка, села, сельских округов на 2025 год в размере 876798 тысяч тенге в том числе:
Алгинского сельского округа – 45888 тысяч тенге;
Аксуского сельского округа – 42448 тысяч тенге;
Актюбинского сельского округа – 34740 тысяч тенге;
Балуан Шолакского сельского округа – 35245 тысяч тенге;
Берликского сельского округа – 46063 тысяч тенге;
Берликустемского сельского округа – 41666 тысяч тенге;
село Далакайнар – 35115 тысяч тенге;
Дулатского сельского округа – 31259 тысяч тенге;
Ески-Шуского сельского округа – 43068 тысяч тенге;
Жанажолского сельского округа – 38396 тысяч тенге;
Жанакогамского сельского округа – 43222 тысяч тенге;
Коккайнарского сельского округа – 36392 тысяч тенге;
Корагатинского сельского округа – 41965 тысяч тенге;
село Конаева – 55996 тысяч тенге;
Тасуткельского сельского округа – 33446 тысяч тенге;
Толебийского сельского округа – 91622 тысяч тенге;
Ондирисского сельского округа – 34342 тысяч тенге;
Шокпарского сельского округа – 39153 тысяч тенге;
город Шу – 106772 тысяч тенге.

4. Ауданның жергілікті атқарушы органның резерві 120000 мың теңге көлемінде бекітілсін.
5. 2025 жылға аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округтің бағдарламалары бойынша берілетін трансферттердің бөлінуі Шу ауданы әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
6. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі..
Шу аудандық мәслихатының
2024 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 33-3 шешіміне 1- қосымша
2025 жылға арналған аудандық бюджет
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 24.02.2025 № 35-4 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5

4. Утвердить объем резерва местного исполнительного органа района в размере 120000 тысяч тенге.
5. Трансферты передаваемые из районного бюджета на 2025 год по программе аппарат акима города районного значения, поселка, села, сельских округов определяются на основании постановления акимата Шуского района.
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Приложение 1 к решению
Шуского районного маслихата
от 25 декабря 2024 года №33-3
Районный бюджет на 2025 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Шуского районного маслихата Жамбылской области от 24.02.2025 № 35-4 (вводится в действие с 01.01.2025).
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5

71829
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
71829
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
392628
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
349287
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
43341
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
212638
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
78489
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
4000
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
3500
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
11355
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
115294
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
62408
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
44648
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
17760
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3537395
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
308953
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
658000
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
2570442
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
30532
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29032
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1500
02
Қорғаныс
121945
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
4550
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
4550
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
117395
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
56729
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
60666
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
260000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

71829
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
71829
122
Аппарат акима района (города областного значения)
392628
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
349287
003
Капитальные расходы государственного органа
43341
452
Отдел финансов района (города областного значения)
212638
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
78489
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
4000
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
3500
018
Капитальные расходы государственного органа
11355
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
115294
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
62408
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района
44648
004
Капитальные расходы государственного органа
17760
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3537395
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
308953
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
658000
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
2570442
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
30532
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
29032
003
Капитальные расходы государственного органа
1500
02
Оборона
121945
122
Аппарат акима района (города областного значения)
4550
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
4550
122
Аппарат акима района (города областного значения)
117395
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
56729
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
60666
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
260000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

260000
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
260000
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1381577
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
412550
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
412550
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
476571
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
54517
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
4351
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
125559
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
7257
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
248517
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
36370
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
492456
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
64260
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1907
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7560
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
418729
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3781068
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
213783
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
163783
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
10000
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
40000
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1832532
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
1537504
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
295028
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі

260000
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
260000
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1381577
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
412550
005
Государственная адресная социальная помощь
412550
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
476571
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
54517
006
Оказание жилищной помощи
4351
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
125559
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
7257
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
248517
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
36370
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
492456
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
64260
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1907
021
Капитальные расходы государственного органа
7560
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
418729
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3781068
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
213783
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
163783
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
10000
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
40000
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1832532
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
1537504
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
295028
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)

105538
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
243854
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
12000
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
2820
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
256288
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
256288
019
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
256288
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
231882
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
52423
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
50823
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1600
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
43000
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
43000
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
88513
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
63508
004
Жердi аймақтарға бөлу жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
16200
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
8805
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
47946
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
47946
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
275053
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
275053
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
75748
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
196805
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2500
12
Көлiк және коммуникация
317000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
87000
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
87000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
230000
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау

105538
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
243854
006
Капитальные расходы государственного органа
12000
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2820
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
256288
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
256288
019
Развитие теплоэнергетической системы
256288
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
231882
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
52423
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
50823
006
Капитальные расходы государственного органа
1600
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
43000
010
Развитие объектов сельского хозяйства
43000
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
88513
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
63508
004
Организация работ по зонированию земель
16200
006
Капитальные расходы государственного органа
8805
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
47946
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
47946
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
275053
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
275053
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
75748
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
196805
015
Капитальные расходы государственного органа
2500
12
Транспорт и коммуникации
317000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
87000
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
87000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
230000
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям