Ұлытау облысында есептеу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін газбен жабдықтау жөніндегі коммуналдық көрсетілетін қызметтерді тұтыну нормаларын бекіту туралы
Ұлытау облысы әкімдігінің 2024 жылғы 24 қаңтардағы № 05/01 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабы 1-тармағының 34) тармақшасына сәйкес, Ұлытау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ұлытау облысында есептеу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін газбен жабдықтау жөніндегі коммуналдық көрсетілетін қызметтерді тұтыну нормалары осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Ұлытау облысының энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Ұлытау облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ұлытау облысының әкімі Б. Әбдіғалиұлы
Ұлытау облысы әкімдігінің

Об утверждении норм потребления коммунальных услуг по газоснабжению для потребителей, не имеющих приборов учета в области Ұлытау
Постановление акимата области Ұлытау от 24 января 2024 года № 05/01
В соответствии с подпунктом 34) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат области Ұлытау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить нормы потребления коммунальных услуг по газоснабжению для потребителей, не имеющих приборов учета в области Ұлытау, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области Ұлытау" принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления акимата возложить на курирующего заместителя акима области Ұлытау.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Ұлытау Б. Әбдіғалиұлы
Приложение к постановлению
акимата области Ұлытау

2024 жылғы 24 қаңтардағы
№ 05/01
қаулысына қосымша
Ұлытау облысында есептеу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін газбен жабдықтау жөніндегі коммуналдық көрсетілетін қызметтерді тұтыну нормалары
Газ тұтыну сипаттамасы (тауарлық газ)
Өлшем бірлігі
Газ тұтыну нормасы
1
Газ плитасы және орталықтандырылған ыстық сумен жабдықтау болған кезде
1 адамға айына текше метр
9,1
2
Газ плитасы және суды газбен ысытқыш болған кезде (орталықтандырылған ыстық сумен жабдықтау болмаған кезде)
1 адамға айына текше метр

от 24 января 2024 года
№ 05/01
Нормы потребления коммунальных услуг по газоснабжению для потребителей, не имеющих приборов учета в области Ұлытау
Характеристика потребления газа (товарный газ)
Единица измерения
Норма потребления газа
1
При наличии газовой плиты и центрального горячего водоснабжения
кубический метр на 1 человека в месяц
9,1
2
При наличии газовой плиты и газового водонагревателя (при отсутствии централизованного горячего водоснабжения)
кубический метр на 1 человека в месяц

22,2
3
Газ плитасы болған және орталықтандырылған ыстық сумен жабдықтау және суды газбен ысытқыш болмаған кезде
1 адамға айына текше метр
13,3
4
Жеке жылу беруге
1 шаршы метр ауданға айына текше метр
8,4
Ескертпе: Тауарлық газын тұтыну нормалары "Тауарлық және сұйытылған мұнай газын тұтыну нормаларын есептеу мен бекіту қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2018 жылғы 18 қыркүйектегі № 377 бұйрығына сәйкес есептелген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 17472 болып тіркелген).

22,2
3
При наличии газовой плиты и отсутствии центрального горячего водоснабжения и газового водонагревателя
кубический метр на 1 человека в месяц
13,3
4
На индивидуальное отопление
кубический метр на 1 квадратный метр площади в месяц
8,4
Примечание: Нормы потребления товарного газа рассчитаны в соответствии с приказом Министра энергетики Республики Казахстан от 18 сентября 2018 года № 377 "Об утверждении Правил расчета и утверждения норм потребления товарного и сжиженного нефтяного газа" (зарегистрированного в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 17472).