Ұлытау облысы аумағында карантин режимін енгізе отырып, карантин аймағын белгілеу туралы
Ұлытау облысының әкімдігінің 2024 жылғы 26 тамыздағы № 55/02 қаулысы
Қазақстан Республикасы "Өсімдіктер карантині туралы" Заңының 9-1 бабына және Қазақстан Республикасы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Ұлытау облысының аумақтық инспекциясы" республикалық мемлекеттік мекемесі 2023 жылғы 7 қарашадағы № 03-24/214-И ұсынысы негізінде, Ұлытау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима на территории области Ұлытау
Постановление акимата области Ұлытау от 26 августа 2024 года № 55/02
В соответствии со статьей 9-1 Закона Республики Казахстан "О карантине растений", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании представления республиканского государственного учреждения "Территориальная инспекция Комитета Государственной инспекции в агропромышленном комплексе по области Ұлытау Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 7 ноября 2023 года № 03-24/214-И, акимат области Ұлытау ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Ұлытау облысы аумағында карантиндік режимді енгізе отырып, карантиндік аймақ белгіленсін.
2. "Ұлытау облысының ауыл шаруашылығы және жер қатынастар басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін облыс әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Б. Әбдіғалиұлы
Ұлытау облысы әкімдігінің
2024 жылғы "__" _______
№ ____ қаулысына қосымша
Ұлытау облысының аумағында карантиндік режимді енгізе отырып белгіленген карантиндік аймақ
№ р/р
Шаруашылық субъектілер, басқа да нысандар атауы, жер телімдерінің санаттары
Атауы
Зардапталған
телім дер (алқаптар)
алаңы, гектар
1
2
3
4
5
Жатаған (қызғылт) укекіре (Acroptilon repens L.D.C.)
I.
Жаңаарқа ауданы
48

1. Установить карантинную зону с введением карантинного режима на территории области Ұлытау согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства и земельных отношений области Ұлытау" принять необходимые меры, вытекающего из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Б. Әбдіғалиұлы
Приложение
к постановлению акимата
области Ұлытау от "____" _________ 2024 года
№ _____
Карантинная зона, установленная с введением карантинного режима на территории области Ұлытау
№ п/п
Наименование хозяйствующих субъектов, иных объектов, категория земельных участков
Наименование
Поражено
участков (полей)
площадь, гектар
1
2
3
4
5
Горчак ползучий (розовый) Acroptilon repens (L.D.C.)
I.
Жанааркинский район
48