Объектілік масштабтағы техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Ұлытау облысы Сәтбаев қаласының әкімінің 2024 жылғы 5 ақпандағы № 1 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасындағы 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33 бабының 1 тармағының 13) тармақшасына, "Азаматтық қорғау туралы" Қазақстан Республикасындағы 2014 жылғы 11 сәуірдегі Заңының 48 бабына және 50 бабының 2 тармағының 2) тармақшасына, Сәтбаев қаласының төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою жөніндегі комиссияның кезектен тыс отырысының 2024 жылғы 14 қаңтардағы № 1 хаттамасы негізінде, Сәтбаев қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сәтбаев қаласы Гурбы көшесіндегі № 80 үйде адам өліміне әкеліп соғуы мүмкін авариялық жағдайдың туындау қаупі ықтималдығына байланысты объектіде объектілік масштабтағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Төтенше жағдайды жою басшысы болып Сәтбаев қаласы әкімінің орынбасары Т.А.Айтжанов тағайындалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ш.Әубәкір

Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера объектового масштаба
Решение акима города Сатпаев области Ұлытау от 5 февраля 2024 года № 1
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 и подпунктом 2) пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите", протоколом внеочередного заседания комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайной ситуации города Сатпаев от 14 января 2024 года № 1, аким города Сатпаев РЕШИЛ:
1. В связи с возможной угрозой возникновения аварийной ситуации, которая может повлечь за собой человеческие жертвы, в доме № 80 по улице Гурбы города Сатпаев объявить на объекте чрезвычайную ситуацию объектового масштаба.
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации назначить заместителя акима города Сатпаев Айтжанова Т.А.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Ш.Әубәкір