Сәтбаев қалалық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 84 "2024 – 2026 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ұлытау облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2024 жылғы 12 тамыздағы № 136 шешімі
Сәтбаев қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сәтбаев қалалық мәслихатының "2024 – 2026 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 84 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2024 – 2026 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 12 999 382 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 9 553 610 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 45 427 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 88 976 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 3 311 369 мың теңге;
2) шығындар – 18 429 499 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 7 332 131 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 7 332 131 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 2 393 896 теңге;

О внесении изменений в решение Сатпаевского городского маслихата от 26 декабря 2023 года № 84 "О городском бюджете на 2024 – 2026 годы"
Решение Сатпаевского городского маслихата области Ұлытау от 12 августа 2024 года № 136
Сатпаевский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сатпаевского городского маслихата "О городском бюджете на 2024 – 2026 годы" от 26 декабря 2023 года №84 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 12 999 382 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 9 553 610 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 45 427 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 88 976 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3 311 369 тысяч тенге;
2) затраты – 18 429 499 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 7 332 131 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 332 131 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 2 393 896 тенге;

26 742
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
26 742
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
26 742
2
Әлеуметтiк көмек
980 076
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
980 076
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
2 153
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
328 306
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 797
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
189 536
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
458 284
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
162 862
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
162 862
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
146 499
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
563
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
13 800
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
2 000
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
11 493 547
1
Тұрғын үй шаруашылығы
6 056 124
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
4 529 260
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
3 842 065
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
687 195
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 389 092
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
23 890
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
313 172
059
Елді мекенге бірыңғай сәулеттік көрініс беруге бағытталған көппәтерлі үйлердің қасбеттерін, шатырларын ағымдағы және күрделі жөндеу
416 867
098
Коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй сатып алу
635 163
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
137 772
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

26 742
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
26 742
005
Государственная адресная социальная помощь
26 742
2
Социальная помощь
980 076
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
980 076
006
Оказание жилищной помощи
2 153
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
328 306
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 797
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
189 536
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
458 284
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
162 862
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
162 862
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
146 499
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
563
021
Капитальные расходы государственного органа
13 800
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
2 000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
11 493 547
1
Жилищное хозяйство
6 056 124
467
Отдел строительства района (города областного значения)
4 529 260
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
3 842 065
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
687 195
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 389 092
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
23 890
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
313 172
059
Текущий и капитальный ремонт фасадов, кровли многоквартирных домов направленных на придания единого архитектурного облика населенному пункту
416 867
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
635 163
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
137 772
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда