Қаражал қалалық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 129 "2024-2026 жылдарға арналған Жәйрем және Шалғы кенттерінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ұлытау облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2024 жылғы 25 қарашадағы № 212 шешімі
Қаражал қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаражал қалалық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Жәйрем және Шалғы кенттерінің бюджеті туралы" 2023 жылы 29 желтоқсандағы №129 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №191993 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Жәйрем кентінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 904 256 мың тенге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 77 177 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5 823 мың теңге;
трансферттер түсімі – 821 256 мың теңге;
2) шығындар – 950 649 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 46 393 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 46 393 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 46 393 мың теңге.";
2) 2-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"2. 2024-2026 жылдарға арналған Шалғы кентінің бюджеті тиісінше 4, 5, 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 12 971 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 824 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 250 мың теңге;
трансферттер түсімі – 11 897 мың теңге;
2) шығындар – 18 409 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 5 438 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 438 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5 438 мың теңге.";
3) көрсетілген шешімге 1, 4, 7 қосымшалар осы шешімге 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение Каражалского городского маслихата от 29 декабря 2023 года № 129 "О бюджете поселков Жайрем и Шалгинский на 2024 – 2026 годы"
Решение Каражалского городского маслихата области Ұлытау от 25 ноября 2024 года № 212
Каражалский гордской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каражалского городского маслихата "О бюджете поселков Жайрем и Шалгинский на 2024-2026 годы" от 29 декабря 2023 года №129 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №191993) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Жайрем на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 904 256 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 77 177 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 5 823 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 821 256 тысяч тенге;
2) затраты – 950 649 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге;
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов- 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 46 393 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 46 393 тысяч тенге;
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 46 393 тысяч тенге.";
2) пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Шалгинский на 2024-2026 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 12 971 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 824 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 250 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 11 897 тысяч тенге;
2) затраты – 18 409 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 5 438 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 438 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 5 438 тенге.";
3) приложения 1, 4, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.

430800
оның ішінде:
Жәйрем кенті:
430766
оның ішінде:
Республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер
135
оның ішінде:
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
135
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
430631
оның ішінде:
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
121162
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
37035
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
147650
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
33537
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
91247
Шалғы кенті:
34
Республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер
34
оның ішінде:
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
34

430800
в том числе:
Поселок Жайрем:
430766
в том числе:
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета
135
в том числе:
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
135
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
430631
в том числе:
Содержание аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
121162
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
37035
Обеспечение водоснабжением населенных пунктов
147650
Освещение улиц в населенных пунктах
33537
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
91247
Поселок Шалгинский
34
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета
34
в том числе:
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
34