Ұлытау облысы Ұлытау ауданы әкімінің 2024 жылғы 29 наурыздағы "Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" № 2 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ұлытау облысы Ұлытау ауданының әкімінің 2024 жылғы 22 мамырдағы № 4 шешімі
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңдарына сәйкес, ШЕШТІМ:
1. Ұлытау облысы Ұлытау ауданы әкімінің 2024 жылғы 29 наурыздағы "Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды тағайындау туралы" №2 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ұлытау ауданы әкімінің міндетін атқарушы А.Қайрбек

О признании утратившим силу решения акима Улытауского района области Ұлытау от 29 марта 2024 года № 2 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба"
Решение акима Улытауского района области Ұлытау от 22 мая 2024 года № 4
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О правовых актах" и "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Улытауского района области Ұлытау от 29 марта 2024 года №2 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима Улытауского района А.Қайрбек