Кербұлақ аудандық мәслихатының 2023 жылғы 20 қарашадағы "Кербұлақ ауданында жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің қағидаларын бекіту туралы" № 08-71 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Жетісу облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2024 жылғы 19 ақпандағы № 12-100 шешімі
Кербұлақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кербұлақ аудандық мәслихатының 2023 жылғы 20 қарашадағы "Кербұлақ ауданында жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің қағидаларын бекіту туралы" № 08-71 шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешім келесі мазмұндағы 2 тармақпен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение Кербулакского районного маслихата от 20 ноября 2023 года № 08-71 "Об утверждении правил проведения раздельных сходов местного сообщества в Кербулакском районе"
Решение Кербулакского районного маслихата области Жетісу от 19 февраля 2024 года № 12-100
Кербулакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кербулакского районного маслихата от 20 ноября 2023 года № 08-71 "Об утверждении правил проведения раздельных сходов местного сообщества в Кербулакском районе" следующие изменения и дополнения:
дополнить указанное решение пунктом 2 следующего содержания: