Панфилов аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 8-14-65 "Панфилов ауданының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жетісу облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 қыркүйектегі № 8-30-129 шешімі
Панфилов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Панфилов аудандық мәслихатының "Панфилов ауданының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 8-14-65 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 191678 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 16 618 798 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4 805 253 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 56 365 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 1 760 212 мың теңге;
трансферттер түсімі 9 996 968 мың теңге;
2) шығындар 26 614 692 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 192 675 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 245 520 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 52 845 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;

О внесении изменений в решение Панфиловского районного маслихата от 25 декабря 2023 года № 8-14-65 "О бюджете Панфиловского района на 2024-2026 годы"
Решение Панфиловского районного маслихата области Жетісу от 25 сентября 2024 года № 8-30-129
Панфиловский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Панфиловского районного маслихата "О бюджете Панфиловского района на 2024-2026 годы" от 25 декабря 2023 года № 8-14-65 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 191678) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы 16 618 798 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 4 805 253 тысячи тенге;
неналоговые поступления 56 365 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 1 760 212 тысяч тенге;
поступления трансфертов 9 996 968 тысяч тенге;
2) затраты 26 614 692 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 192 675 тысяч тенге, в том числе: бюджетные кредиты 245 520 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 52 845 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 10 188 569 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 10 188 569 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 10 133 317 мың теңге;
қарыздарды өтеу 1 231 082 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 1 286 334 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Панфилов ауданы әкімдігінің 2024 жылға арналған резерві 114 857 мың теңге сомасында бекітілсін.".

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 10 188 569 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 10 188 569 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 10 133 317 тысяч тенге;
погашение займов 1 231 082 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств 1 286 334 тысячи тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить резерв акимата Панфиловского района на 2024 год в сумме 114 857 тысяч тенге.".

007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
46 425
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
39 738
1
Құқық қорғау қызметi
18 089
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
18 089
066
Қоғамдық тәртіп пен қауіпсіздік объектілерін салу
18 089
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
21 649
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
21 649
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
21 649
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2 379 075
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
939 446
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
939 446
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
939 446
2
Әлеуметтiк көмек
1 128 842
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 128 842
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
59 974
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
161
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
174 116
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
14 354
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
180 159
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу, жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
700 078
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
310 787
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
216 687
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
59 728
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
5 637
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары

007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
46 425
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
39 738
1
Правоохранительная деятельность
18 089
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
18 089
066
Строительство объектов общественного порядка и безопасности
18 089
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
21 649
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
21 649
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
21 649
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 379 075
1
Социальное обеспечение
939 446
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
939 446
005
Государственная адресная социальная помощь
939 446
2
Социальная помощь
1 128 842
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 128 842
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
59 974
006
Оказание жилищной помощи
161
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
174 116
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
14 354
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
180 159
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
700 078
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
310 787
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
216 687
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
59 728
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
5 637
021
Капитальные расходы государственного органа