Сарқан аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 17-69 "Сарқан ауданының Сарқан қаласы мен ауылдық округтерінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жетісу облысы Сарқан аудандық мәслихатының 2024 жылғы 7 маусымдағы № 26-105 шешімі
Сарқан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Сарқан аудандық мәслихатының "Сарқан ауданының Сарқан қаласы мен ауылдық округтерінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 17-69 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №191711 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 9-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"9. 2024-2026 жылдарға арналған Қойлық ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 25, 26, 27-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024
жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 51 063 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 13 938 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттердің түсімдері 42 125 теңге;
2) шығындар 52 068 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4)қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 005 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 005 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 0 теңге.".

О внесении изменений в решение Сарканского районного маслихата от 28 декабря 2023 года № 17-69 "О бюджетах города Саркан и сельских округов Сарканского района на 2024-2026 годы"
Решение Сарканского районного маслихата области Жетісу от 7 июня 2024 года № 26-105
Сарканский районный маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение Сарканского районного маслихата "О бюджетах города Саркан и сельских округов Сарканского района на 2024-2026 годы" от 28 декабря 2023 года № 17-69 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 191711) следующие изменения:
пункты 9 указанного решения изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет Койлыкского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 25, 26, 27 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы 51 063 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 13 938 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 42 125 тысяч тенге;
2) затраты 52 068 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 005 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 005 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 1 005 тысяч тенге.".

2. Көрсетілген шешімнің 25-қосымшалары осы шешімнің 1-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сарқан аудандық мәслихатының
төрағасы міндетін атқарушы Е.Дармишев
Сарқан аудандық мәслихатының 2024 жылғы 07 маусымдағы №26-105 шешіміне 1-қосымша
Сарқан аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 17-69 шешіміне 25-қосымша
Қойлық ауылдық округінің 2024 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
I. Кірістер

2. Приложения 25 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
И.о.председателя маслихата Сарканского района Е. Дармишев
Приложение 1 к решению Сарканского районного маслихата от 07 июня 2024 года № 26-105
Приложение 25 к решению Сарканского районного маслихата от 28 декабря 2023 года №17-69
Бюджет Койлыкского сельского округа на 2024 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы