Қарағанды облысы әкімдігінің 2023 жылғы 26 мамырдағы № 34/01 "Қарағанды облысы бойынша жолаушыларды ауданаралық (облысішілік қалааралық) қатынаста автомобильмен әлеуметтік мәні бар тұрақты тасымалдау тарифтерін белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2024 жылғы 19 сәуірдегі № 25/01 қаулысы
Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарағанды облысы әкімдігінің 2023 жылғы 26 мамырдағы №34/01 "Қарағанды облысы бойынша жолаушыларды ауданаралық (облысішілік қалааралық) қатынаста автомобильмен әлеуметтік мәні бар тұрақты тасымалдау тарифтерін белгілеу туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6421-09 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қарағанды облысы бойынша жолаушыларды ауданаралық (облысішілік қалааралық) қатынаста автомобильмен әлеуметтік мәні бар тұрақты тасымалдау тарифтері қолма-қол төлеу кезінде келесі мөлшерде белгіленсін:
1) №100 "Қарағанды (14 ықшам аудан арқылы)-Теміртау" - 200 (екі жүз) теңге;
2) №107 "Қарағанды-Теміртау" - 200 (екі жүз) теңге;
3) №121 "Қарағанды-Шахтинск" - 200 (екі жүз) теңге;
4) №122 "Қарағанды-Топар" - 200 (екі жүз) теңге;
5) №127 "Қарағанды-Шахан" - 200 (екі жүз) теңге;
6) №146 "Қарағанды-Абай" - 200 (екі жүз) теңге;
7) №165 "Қарағанды-Саран" - 200 (екі жүз) теңге;
8) нұсқалған маршруттар бойынша Интернет желісі және ұялы байланыс құрылғыларын қоса алғанда, электрондық төлеу жүйесі арқылы жол ақысын қолма-қол ақшасыз төлеу кезінде - 100 (жүз) теңге."
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысының әкімі Е. Бөлекпаев

О внесении изменения в постановление акимата Карагандинской области от 26 мая 2023 года № 34/01 "Об установлении тарифов на регулярные социально значимые автомобильные перевозки пассажиров в межрайонном (междугородном внутриобластном) сообщении по Карагандинской области"
Постановление акимата Карагандинской области от 19 апреля 2024 года № 25/01
Акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Карагандинской области от 26 мая 2023 года №34/01 "Об установлении тарифов на регулярные социально значимые автомобильные перевозки пассажиров в межрайонном (междугородном внутриобластном) сообщении по Карагандинской области" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6421-09) следующее изменение:
пункт 1 указанного постановления изложить в новой редакции:
"1. Установить тарифы на регулярные социально значимые автомобильные перевозки пассажиров в межрайонном (междугородном внутриобластном) сообщении по Карагандинской области при наличной оплате в следующих размерах:
1) №100 "Караганда (через 14 микрорайон)-Темиртау" - 200 (двести) тенге;
2) №107 "Караганда-Темиртау" - 200 (двести) тенге;
3) №121 "Караганда-Шахтинск" - 200 (двести) тенге;
4) №122 "Караганда-Топар" - 200 (двести) тенге;
5) №127 "Караганда-Шахан" - 200 (двести) тенге;
6) №146 "Караганда-Абай" - 200 (двести) тенге;
7) №165 "Караганда-Сарань" - 200 (двести) тенге;
8) при безналичной оплате за проезд по указанным сообщениям через систему электронной оплаты, включая посредством сети Интернет и устройств сотовой связи – 100 (сто) тенге."
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Карагандинской области Е. Булекпаев