Қарағанды қалалық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 119 "Қарағанды қаласының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының 2024 жылғы 3 шілдедегі № 171 шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарағанды қалалық мәслихатының "Қарағанды қаласының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 119 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 190846 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
Көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қаланың 2024-2026 жылдарға арналған, оның ішінде 2024 жылға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 138 775 386 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 103 567 414 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 587 328 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 235 000 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 33 385 644 мың теңге;
2) шығындар – 163 845 669 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – - 962 685 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 962 685 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Карагандинского городского маслихата от 22 декабря 2023 года № 119 "О бюджете города Караганды на 2024–2026 годы"
Решение Карагандинского городского маслихата от 3 июля 2024 года № 171
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Карагандинского городского маслихата "О бюджете города Караганды на 2024 – 2026 годы" от 22 декабря 2023 года №119 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №190 846) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2024 – 2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 138 775 386 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 103 567 414 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 587 328 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 235 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 33 385 644 тысячи тенге;
2) затраты – 163 845 669 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 962 685 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 962 685 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 24 107 598 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 24 107 598 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 8 172 049 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 2 440 894 мың теңге;
бюджеттік қаражаттың пайдаланылатын қалдықтары – 18 376 443 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1,4,5 қосымшалары осы шешімнің 1,2,3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

5) дефицит (профицит) бюджета – - 24 107 598 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 24 107 598 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 8 172 049 тысяч тенге;
погашение займов – 2 440 894 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 18 376 443 тысячи тенге.";
приложения 1,4,5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1,2,3 к настоящему решению.