Теміртау қаласы әкімінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Теміртау қаласының әкімінің 2024 жылғы 21 мамырдағы № 6 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37 бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес және "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар Министрлігі Қарағанды облысының Төтенше жағдайлар департаменті Теміртау қаласының Төтенше жағдайлар басқармасы" мемлекеттік мекемесінің 2024 жылғы 15 мамырдағы №3048 хаты негізінде, Теміртау қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Теміртау қаласы әкімінің:
- 2024 жылғы 15 қаңтардағы №1 "Теміртау каласында табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы";
- 2024 жылғы 13 ақпандағы №2 "Теміртау қаласында табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
О. Таурбеков

О признании утратившим силу некоторых решений акима города Темиртау
Решение акима города Темиртау Карагандинской области от 21 мая 2024 года № 6
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и на основании письма государственного учреждения "Управление по чрезвычайным ситуациям города Темиртау Департамента по чрезвычайным ситуациям Карагандинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан" от 15 мая 2024 года № 3048, аким города Темиртау РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу следующие решения акима города Темиртау:
- от 15 января 2024 года №1 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера в городе Темиртау";
- от 13 февраля 2024 года №2 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера в городе Темиртау".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
О. Таурбеков