Балқаш қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 12 қаңтардағы № 02/03 "Copperberg (Копперберг)" жауапкершілігі шектеулі серіктестігімен пайдалы қазбаларды барлау операцияларды жүзеге асыру үшін жер учаскеге жария сервитут белгілеу туралы" қаулысын күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Балқаш қаласының әкімдігінің 2024 жылғы 30 мамырдағы № 25/08 қаулысы
Қазақстан Республикасының Жер Кодексін, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы", "Құқықтық актілер туралы" Заңдарын басшылыққа ала отырып, "Copperberg (Копперберг)" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің директоры А.С.Гильгенбергтың өтінішін қарастырып, Балқаш қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2022 жылғы 23 қыркүйектегі пайдалы қазбаларды барлау №1849 - EL лицензия кері қайтарылуына байланысты, Балқаш қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 12 қаңтардағы №02/03 "Copperberg (Копперберг)" жауапкершілігі шектеулі серіктестігімен пайдалы қазбаларды барлау операцияларды жүзеге асыру үшін жер учаскеге жария сервитут белгілеу туралы" қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Балқаш қаласы әкімінің орынбасары Руслан Косемгалиулы Сыздыковқа жүктелсін.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечению десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Балқаш қаласының әкімі С. Сатаев

О признании утратившим силу постановления акимата города Балхаш от 12 января 2023 года № 02/03 "Об установлении публичного сервитута на земельный участок для проведения операций по разведке твердых полезных ископаемых товариществу с ограниченной ответственностью "Copperberg (Копперберг)"
Постановление акимата города Балхаш Карагандинской области от 30 мая 2024 года № 25/08
Руководствуясь Земельным Кодексом Республики Казахстан, Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", "О правовых актах", рассмотрев заявление директора товарищества с ограниченной ответственностью "Copperberg (Копперберг)" Гильгенберг А.С., акимат города Балхаш ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Балхаш от 12 января 2024 года №02/03 "Об установлении публичного сервитута на земельный участок для проведения операций по разведке твердых полезных ископаемых товариществу с ограниченной ответственностью "Copperberg (Копперберг)", в связи с отзывом лицензии на разведку твердых полезных ископаемых №1849 - EL от 23 сентября 2022 года.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Сыздыкова Руслана Косемгалиулы.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечению десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким города Балхаш С. Сатаев