2023 жылғы Гулшат және Саяқ кенттері бюджеттің орындалуы жөнінде есебін бекіту туралы
Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2024 жылғы 17 мамырдағы № 13/117 шешімі
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, Гулшат және Саяқ кенттері әкімшілігімен ұсынылған 2022 жылдың Гулшат және Саяқ кенттері бюджетінің орындалуы туралы есебін қарастырып, қалалық мәслихат ШЕШТІ:
2022 жылғы Гулшаткенттері бюджетінің орындалуы туралы есебі қосымшаға сәйкес келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 105694,0 мың тенге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 596,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан тусетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 105098,0 мың теңге;
2) шығындар - 105610,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу -0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 83,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –минус 83,5 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –минус 83,5 мың теңге.
2022 жылғы Саяқ кенттері бюджетінің орындалуы туралы есебі қосымшаға сәйкес келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 147 094,6 мың тенге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 53 769,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 3 539,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан тусетін түсімдер – 121,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 89 665,0 мың теңге;
2) шығындар – 163 041,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) –минус 15 947,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – минус 15 947,2 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 15 947,2мың теңге.
Қалалық мәслихаттың төрағасы А. Муслымов

Об утверждении отчета об исполнении бюджета поселков Гулшат и Саяк за 2023 год
Решение Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 17 мая 2024 года № 13/117
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", рассмотрев представленный акиматом поселков Гулшат и Саяк отчет об исполнении бюджета поселков Гулшат и Саяк за 2022 год, городской маслихат РЕШИЛ:
Утвердить отчет об исполнении бюджета поселков Гулшат за 2022 год согласно приложению в следующих объемах:
1) Доходы – 105694,0 тысяч тенге, в том числе
налоговые поступления – 596,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 105098,0 тысяч тенге;
2) затраты – 105610,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами: - 0,0 тысяч тенге, в том числе :
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета: 83,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета- минус 83,5 тысяч тенге;
поступление займов - 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств –83,5тысяч тенге.
Утвердить отчет об исполнении бюджета поселков Саяк за 2022 год согласно приложению в следующих объемах:
1) Доходы – 147094,6 тысяч тенге, в том числе
налоговые поступления – 53 769,4 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3539,2 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 121,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 89 665,0 тысяч тенге;
2) затраты – 163 041,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты -0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами: - 0,0 тысяч тенге, в том числе :
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета –минус 15 947,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета: 15 947,2 тысяч тенге;
поступление займов - 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 15 947,2 тысяч тенге.
Председатель городского маслихата А. Муслымов