Балқаш қалалық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 10/80 "2024-2026 жылдарға арналған Гүлшат және Саяқ кенттерінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2024 жылғы 10 шілдедегі № 15/131 шешімі
Балқаш қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Балқаш қалалық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы №10/80 "2024-2026 жылдарға арналған Гүлшат және Саяқ кенттерінің бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 5 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Балхашского городского маслихата от 22 декабря 2023 года № 10/80 "О бюджете посҰлков Гулшат и Саяк на 2024-2026 годы"
Решение Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 10 июля 2024 года № 15/131
Балхашский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Балхашского городского маслихата от 22 декабря 2023 года №10/80 "О бюджете поселков Гулшат и Саяк на 2024-2026 годы" следующее изменения:
приложение 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.