"2024-2026 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Саран қалалық мәслихатының 2023 жылғы 21 желтоқсандағы № 84 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 2024 жылғы 28 наурыздағы № 107 шешімі
Саран қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2024-2026 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Саран қалалық мәслихатының 2023 жылғы 21 желтоқсандағы № 84 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға, келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 11 946 890 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 699 308 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 55 856 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 195 548 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 6 996 178 мың теңге;
2) шығындар – 14 117 296 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – - 40 690 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 40 690 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 129 716 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 129 716 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Саранского городского маслихата от 21 декабря 2023 года № 84 "О городском бюджете на 2024-2026 годы"
Решение Саранского городского маслихата Карагандинской области от 28 марта 2024 года № 107
Саранский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Саранского городского маслихата "О городском бюджете на 2024-2026 годы" от 21 декабря 2023 года № 84 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2024 – 2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3, соответственно, в том числе на 2024 год, в следующих объемах:
1) доходы – 11 946 890 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4 699 308 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 55 856 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 195 548 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 6 996 178 тысяч тенге;
2) затраты – 14 117 296 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 40 690 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 40 690 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 129 716 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 129 716 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;

1141
әлеуметтік осал адамдар үшін коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй сатып алуға
268 614
облыстық бюджеттен, оның ішінде:
67138
тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығына
67138
Дамуға арналған нысаналы трансферттер:
4 461 166
республикалық бюджеттен, оның ішінде:
378432
Саран қаласындағы екінші су көтергішті жаңарту
378432
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
2 516 060
Қарағанды облысы Саран қаласында екінші су көтергішке арналған резервуар салу
25625
Саран каласының су құбыры желілерін реконструкциялау, 3-кезең
1 400 000
Саран қаласы Ақтас кентінде көтергіш сорғы станциясын салу
400000
Қарағанды облысы, Саран қаласы, жерасты төсемінің жылу желілеріне әлеуметтік мәдени тұрмыс объектілері мен үйлерді қосу
690435
облыстық бюджеттен, оның ішінде:
1 566 674
Қарағанды облысы Саран қаласында екінші су көтергішке арналған резервуар салу
36863
Саран қаласы, 3-шағынаудан, №18 үй (РТБ) мекенжайындағы үйді реконструкциялау
345862
Қарағанды облысы, Ақтас кенті, Первомайская көшесі, № 16 "Б" үйінің маңында 150 көрермен орнына арналған дене шынықтыру-сауықтыру кешенін салу
480511
Саран қаласында қазандық салу (аяқталмаған құрылыс)
703438

1141
на приобретение жилья коммунального жилищного фонда для социально уязвимых слоев населения
268 614
за счет областного бюджета, в том числе:
67138
на жилищно-коммунальное хозяйство
67138
Целевые трансферты на развитие:
4 461 166
из республиканского бюджета, в том числе:
378432
Модернизация второго водоподъема в городе Сарань
378432
за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
2 516 060
Строительство резервуара на второй водоподъҰм в городе Сарани, Карагандинской области
25625
Реконструкция водопроводных сетей г.Сарани, 3 очередь
1 400 000
Строительство повысительной насосной станции в поселке Актас, города Сарани
400000
Подключение домов и объектов соцкультбыта к тепловым сетям подземной прокладки город Сарань, Карагандинская область
690435
из областного бюджета, в том числе:
1 566 674
Строительство резервуара на второй водоподъҰм в городе Сарани, Карагандинской области
36863
Реконструкция дома, по адресу: город Сарань, микрорайон 3, дом 18 (РТИ)
345862
Строительство физкультурно-оздоровительного комплекса на 150 зрительских мест, расположенного в районе дома №16 "Б" по улице Первомайская, поселке Актас, Карагандинской области"
480511
Строительство котельной в городе Сарань (незавершенное строительство)
703438