"2024-2026 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Саран қалалық мәслихатының 2023 жылғы 21 желтоқсандағы № 84 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 2024 жылғы 15 мамырдағы № 117 шешімі
Саран қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2024-2026 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Саран қалалық мәслихатының 2023 жылғы 21 желтоқсандағы № 84 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға, келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 12 836 319 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 749 951 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 55 856 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 195 548 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 6 834 964 мың теңге;
2) шығындар – 15 006 725 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – - 40 690 мың теңге;
бюджеттік кредиттер– 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 40 690 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 129 716 мың теңге;

О внесении изменений в решение Саранского городского маслихата от 21 декабря 2023 года № 84 "О городском бюджете на 2024-2026 годы"
Решение Саранского городского маслихата Карагандинской области от 15 мая 2024 года № 117
Саранский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Саранского городского маслихата "О городском бюджете на 2024-2026 годы" от 21 декабря 2023 года № 84 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2024 – 2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3, соответственно, в том числе на 2024 год, в следующих объемах:
1) доходы – 12 836 319 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5 749 951 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 55 856 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 195 548 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 6 834 964 тысяч тенге;
2) затраты – 15 006 725 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 40 690 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 40 690 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 129 716 тысяч тенге;

245 560
республикалық бюджет есебінен
178 422
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға берілетін
69881
мүгедектігі бар адамдарды міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайту
68433
санаторийлік-курорттық емдеу
1448
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
1141
әлеуметтік осал адамдар үшін коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй сатып алуға
107400
облыстық бюджеттен, оның ішінде:
67138
тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығына
67138
Дамуға арналған нысаналы трансферттер:
4 461 166
республикалық бюджеттен, оның ішінде:
378432
Саран қаласындағы екінші су көтергішті жаңарту
378432
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
2 516 060
Қарағанды облысы Саран қаласында екінші су көтергішке арналған резервуар салу
25625
Саран каласының су құбыры желілерін реконструкциялау, 3-кезең
1 400 000
Саран қаласы Ақтас кентінде көтергіш сорғы станциясын салу
400000
Қарағанды облысы, Саран қаласы, жерасты төсемінің жылу желілеріне әлеуметтік мәдени тұрмыс объектілері мен үйлерді қосу
690435
облыстық бюджеттен, оның ішінде:
1 566 674
Қарағанды облысы Саран қаласында екінші су көтергішке арналған резервуар салу
36863
Саран қаласы, 3-шағынаудан, №18 үй (РТБ) мекенжайындағы үйді реконструкциялау
345862
Қарағанды облысы, Ақтас кенті, Первомайская көшесі, № 16 "Б" үйінің маңында 150 көрермен орнына арналған дене шынықтыру-сауықтыру кешенін салу
480511
Саран қаласында қазандық салу (аяқталмаған құрылыс)
703438

245 560
за счет республиканского бюджета
178 422
на обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан, в том числе:
69881
увеличение норм обеспечения лиц с инвалидностью обязательными гигиеническими средствами
68433
санаторно-курортное лечение
1448
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
1141
на приобретение жилья коммунального жилищного фонда для социально уязвимых слоев населения
107400
за счет областного бюджета, в том числе:
67138
на жилищно-коммунальное хозяйство
67138
Целевые трансферты на развитие:
4 461 166
из республиканского бюджета, в том числе:
378432
Модернизация второго водоподъема в городе Сарань
378432
за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
2 516 060
Строительство резервуара на второй водоподъҰм в городе Сарани, Карагандинской области
25625
Реконструкция водопроводных сетей г.Сарани, 3 очередь
1 400 000
Строительство повысительной насосной станции в поселке Актас, города Сарани
400000
Подключение домов и объектов соцкультбыта к тепловым сетям подземной прокладки город Сарань, Карагандинская область
690435
из областного бюджета, в том числе:
1 566 674
Строительство резервуара на второй водоподъҰм в городе Сарани, Карагандинской области
36863
Реконструкция дома, по адресу: город Сарань, микрорайон 3, дом 18 (РТИ)
345862
Строительство физкультурно-оздоровительного комплекса на 150 зрительских мест, расположенного в районе дома №16 "Б" по улице Первомайская, поселке Актас, Карагандинской области
480511
Строительство котельной в городе Сарань (незавершенное строительство)
703438