Шахтинск қаласында жер учаскелеріне қауымдық сервитут белгілеу туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қаласының әкімдігінің 2024 жылғы 19 сәуірдегі № 16/01 қаулысы
Қазақстан Республикасы Жер Кодексінің 17-бабының 1-1) тармақшасына, 69-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 10) тармақшасына сәйке Шахтинск қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қарағанды облысының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесінің Саран-Шахтинск автомобиль жолын салу уақытына құрылыс алаңын орнату үшін Шахтинск қаласының аумағында орналасқан ауданы 1,0580 га және ауданы 0,5805 га, жер учаскелеріне өтеусіз қауымдық сервитут белгіленсін.
2. "Шахтинск қаласының жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Б. Мақшай) осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Шахтинск қаласы әкімінің орынбасары Н.А.Мажитовке жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шахтинск қаласының әкімі М. Кыдырганбеков

Об установлении публичного сервитута на земельные участки в городе Шахтинске
Постановление акимата города Шахтинска Карагандинской области от 19 апреля 2024 года № 16/01
В соответствии с подпунктом 1-1) статьи 17, пунктом 4 статьи 69 Земельного Кодекса Республики Казахстан, подпунктом 10) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Шахтинска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить безвозмездный публичный сервитут на земельные участки площадью 1,0580 га и 0,5805 га, расположенные на территории города Шахтинска, для устройства строительной площадки на время строительства автомобильной дороги Сарань-Шахтинск государственным учреждением "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог Карагандинской области".
2. Государственному учреждению "Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства города Шахтинска" (Б. Мақшай) принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Шахтинска Мажитова Н.А.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Шахтинска М. Кыдырганбеков