Шахтинск қалалық мәслихатының 2023 жылғы 20 желтоқсандағы № 305/7 "2024-2026 жылдарға арналған Шахтинск қаласының Долинка, Новодолинский, Шахан кенттерінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2024 жылғы 15 мамырдағы № 335/10 шешімі
Шахтинск қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шахтинск қалалық мәслихатының 2023 жылғы 20 желтоқсандағы № 305/7 "2024-2026 жылдарға арналған Шахтинск қаласының Долинка, Новодолинский, Шахан кенттерінің бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Шахтинск қаласы Долинка, Новодолинский, Шахан кенттерінің бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 866 530 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 59 681 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 5 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша - 806 844 мың теңге;
2) шығындар – 866 832 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджеттің дефициті (профициті ) – -302 мың теңге;

О внесении изменений в решение Шахтинского городского маслихата от 20 декабря 2023 года № 305/7 "О бюджете поселков Долинка, Новодолинский, Шахан города Шахтинска на 2024-2026 годы"
Решение Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 15 мая 2024 года № 335/10
Шахтинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шахтинского городского маслихата от 20 декабря 2023 года № 305/7 "О бюджете поселков Долинка, Новодолинский, Шахан города Шахтинска на 2024 - 2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет поселков Долинка, Новодолинский, Шахан города Шахтинска на 2024 - 2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 866 530 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 59 681 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 5 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 806 844 тысячи тенге;
2) затраты – 866 832 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -302 тысячи тенге;

6) бюджет дефицитін (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 302 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылған қалдықтары - 302 мың теңге.
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.".
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Шахтинск қалалық мәслихатының төрағасы Ж. Мамерханова
Шахтинск қалалық мәслихатының

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 302 тысячи тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 302 тысячи тенге.
приложения 1, 4, 7, 10 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.".
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Шахтинского городского маслихата Ж. Мамерханова
Приложение 1 к решению
Шахтинского городского маслихата