2025-2027 жылдарға арналған Шахтинск қаласының Долинка, Новодолинский, Шахан кенттерінің бюджеті туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 384/16 шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Шахтинск қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Шахтинск қаласы Долинка, Новодолинский, Шахан кенттерінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 990 847 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 90 861 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 45 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 500 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 899 441 мың теңге;
2) шығындар – 990 847 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

О бюджете поселков Долинка, Новодолинский, Шахан города Шахтинска на 2025-2027 годы
Решение Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 26 декабря 2024 года № 384/16
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2025 и подлежит официальному опубликованию.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Шахтинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселков Долинка, Новодолинский, Шахан города Шахтинска на 2025 – 2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 990 847 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 90 861 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 45 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 500 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 899 441 тысяч тенге;
2) затраты – 990 847 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;

5) бюджеттің дефициті (профициті ) – 0 теңге;
6) бюджет дефицитін (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 0 теңге:
қарыздар түсімдері – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылған қалдықтары - 0 теңге.
2. 2025 жылға арналған Шахтинск қаласы Долинка, Новодолинский, Шахан кенттерінің бюджеті құрамында Шахан кенті бюджеті 4, 5, 6 – қосымшаларға сәйкес, Долинка кенті бюджеті 7, 8, 9 – қосымшаларға сәйкес, Новодолинский кенті бюджеті 10, 11, 12 – қосымшаларға сәйкес кенттер бюджеттік бағдарламалары бойынша шығындар және кірістер қарастырылғаны ескерілсін.

5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.
2. Учесть, что в составе бюджета поселков Долинка, Новодолинский, Шахан города Шахтинска на 2025 год предусмотрены доходы и расходы по бюджетным программам, бюджета поселка Шахан согласно приложениям 4, 5, 6, бюджета поселка Долинка согласно приложениям 7, 8, 9, бюджета поселка Новодолинский согласно приложениям 10, 11, 12.