Ақтоғай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 20 желтоқсандағы 13 сессиясының "2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 98 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 17 сәуірдегі № 142 шешімі
Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2023 жылғы 20 желтоқсандағы №98 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3, 4, 5 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8408936 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3138729 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 106234 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер бойынша – 3567 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 5160406 мың теңге;
2) шығындар – 8664808 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 34723 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 79378 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 44655 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет дефициті (профициті) – -290595 мың теңге;

О внесении изменений в решение 13 сессии Актогайского районного маслихата от 20 декабря 2023 года № 98 "О районном бюджете на 2024-2026 годы"
Решение Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 17 апреля 2024 года № 142
Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Актогайского районного маслихата "О районном бюджете на 2024-2026 годы" от 20 декабря 2023 года №98 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 8408936 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3138729 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 106234 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3567 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 5160406 тысяч тенге;
2) затраты – 8664808 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 34723 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 79378 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 44655 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -290595 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 290595 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 79378 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 63290 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 274507 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Аудандық мәслихат төрағасы Р.Абеуов
Ақтоғай аудандық мәслихатының

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 290595 тысяч тенге:
поступление займов – 79378 тысяч тенге;
погашение займов – 63290 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 274507 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель районного маслихата Р.Абеуов
Приложение 1 к решению
Актогайского районного маслихата

235042
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
50862
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
440
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
149355
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
33385
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
128715
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
128715
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
44884
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
519
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
215
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
77157
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
5940
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2976755
1
Тұрғын үй шаруашылығы
592530
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
586530
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
280000
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
37916
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
268614
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
6000
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
6000
2
Коммуналдық шаруашылық
2339925
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
2227925
058
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
2227925
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
112000
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
100000
014
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
2000
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу желілерін пайдалануды ұйымдастыру

235042
006
Оказание жилищной помощи
1000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
50862
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
440
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
149355
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
33385
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
128715
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
128715
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
44884
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
519
021
Капитальные расходы государственного органа
215
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
77157
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
5940
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2976755
1
Жилищное хозяйство
592530
467
Отдел строительства района (города областного значения)
586530
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
280000
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
37916
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
268614
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
6000
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
6000
2
Коммунальное хозяйство
2339925
467
Отдел строительства района (города областного значения)
2227925
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
2227925
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
112000
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
100000
014
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
2000
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)