Ақтоғай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 110 "Ақтоғай ауданының кенттерінің, ауыл, ауылдық округтерінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 9 шілдедегі № 173 шешімі
Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының "Ақтоғай ауданының кенттерінің, ауыл, ауылдық округтерінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2023 жылғы 26 желтоқсандағы №110 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024 – 2026 жылдарға арналған Ақтоғай ауылының бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 150326 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 18925 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 260 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 692 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 130449 мың теңге;
2) шығындар – 157848 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -7522 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7522 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 7522 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2024 – 2026 жылдарға арналған Сарышаған кентінің бюджеті 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 106668 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 20960 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 1693 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 84015 мың теңге;
2) шығындар – 112122 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -5454 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5454 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5454 мың теңге.";
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2024 – 2026 жылдарға арналған Шашубай кентінің бюджеті 7, 8, 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 138486 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 12986 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 614 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1803 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 123083 мың теңге;

О внесении изменений в решение Актогайского районного маслихата от 26 декабря 2023 года № 110 "О бюджете поселков, села, сельских округов Актогайского района на 2024-2026 годы"
Решение Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 9 июля 2024 года № 173
Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Актогайского районного маслихата "О бюджете поселков, села, сельских округов Актогайского района на 2024-2026 годы" от 26 декабря 2023 года №110 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Актогай на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3 в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 150326 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 18925 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 260 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 692 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 130449 тысяч тенге;
2) затраты – 157848 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -7522 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 7522 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Сарышаган на 2024-2026 годы согласно приложениям 4, 5, 6 в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 106668 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 20960 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1693 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 84015 тысяч тенге;
2) затраты – 112122 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -5454 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5454 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 5454 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет поселка Шашубай на 2024-2026 годы согласно приложениям 7, 8, 9 в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 138486 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 12986 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 614 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1803 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 123083 тысяч тенге;