Ақтоғай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 110 "Ақтоғай ауданының кенттерінің, ауыл, ауылдық округтерінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 16 қазандағы № 211 шешімі
Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының "Ақтоғай ауданының кенттерінің, ауыл, ауылдық округтерінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2023 жылғы 26 желтоқсандағы №110 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024 – 2026 жылдарға арналған Ақтоғай ауылының бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 142328 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 32114 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 260 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 810 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 109144 мың теңге;
2) шығындар – 149850 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -7522 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7522 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 7522 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2024 – 2026 жылдарға арналған Сарышаған кентінің бюджеті 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 115121 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 20960 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 1693 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 92468 мың теңге;
2) шығындар – 120575 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -5454 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5454 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5454 мың теңге.";
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2024 – 2026 жылдарға арналған Шашубай кентінің бюджеті 7, 8, 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 181003 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 15939 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1164 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2710 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 161190 мың теңге;

О внесении изменений в решение Актогайского районного маслихата от 26 декабря 2023 года № 110 "О бюджете поселков, села, сельских округов Актогайского района на 2024-2026 годы"
Решение Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 16 октября 2024 года № 211
Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Актогайского районного маслихата "О бюджете поселков, села, сельских округов Актогайского района на 2024-2026 годы" от 26 декабря 2023 года №110 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Актогай на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3 в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 142328 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 32114 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 260 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 810 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 109144 тысяч тенге;
2) затраты – 149850 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -7522 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 7522 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Сарышаган на 2024-2026 годы согласно приложениям 4, 5, 6 в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 115121 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 20960 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1693 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 92468 тысяч тенге;
2) затраты – 120575 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -5454 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5454 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 5454 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет поселка Шашубай на 2024-2026 годы согласно приложениям 7, 8, 9 в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 181003 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 15939 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1164 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2710 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 161190 тысяч тенге;

4) бюджет тапшылығы (профициті) – -6120 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6120 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 6120 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

4) дефицит (профицит) бюджета – -6120 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6120 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 6120 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 к настоящему решению.