Жария сервитутты белгілеу туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай ауданының әкімдігінің 2024 жылғы 26 қыркүйектегі № 52/01 қаулысы
Қазақстан Республикасы Жер Кодексінің 17-бабының 1-1) тармақшасына, 69-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 10) тармақшасына сәйкес Ақтоғай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес "Lakeside Minerals Limited" Жеке компаниясына пайдалы қазбаларды барлау үшін, жалпы көлемі 859,9 гектар жер учаскесін меншік иелері мен жер пайдаланушылардан алып қоймай 2029 жылдың 25 тамызына дейін жария сервитут белгіленсін.
2. Осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес "Lakeside Minerals Limited" Жеке компаниясына пайдалы қазбаларды барлау үшін, жалпы көлемі 15523,7103 гектар жер учаскесін меншік иелері мен жер пайдаланушылардан алып қоймай 2029 жылдың 10 қазанына дейін жария сервитут белгіленсін.
3. Осы қаулының 3-қосымшасына сәйкес "Lakeside Minerals Limited" Жеке компаниясына пайдалы қазбаларды барлау үшін, жалпы көлемі 2117,4 гектар жер учаскесін меншік иелері мен жер пайдаланушылардан алып қоймай 2029 жылдың 10 қазанына дейін жария сервитут белгіленсін.
4. Осы қаулының 4-қосымшасына сәйкес "Lakeside Minerals Limited" Жеке компаниясына пайдалы қазбаларды барлау үшін, жалпы көлемі 1791,4 гектар жер учаскесін меншік иелері мен жер пайдаланушылардан алып қоймай 2029 жылдың 10 қазанына дейін жария сервитут белгіленсін.
5. Осы қаулының 5-қосымшасына сәйкес "Lakeside Minerals Limited" Жеке компаниясына пайдалы қазбаларды барлау үшін, жалпы көлемі 10184,5994 гектар жер учаскесін меншік иелері мен жер пайдаланушылардан алып қоймай 2029 жылдың 25 тамызына дейін жария сервитут белгіленсін.
6. Осы қаулының 6-қосымшасына сәйкес "Lakeside Minerals Limited" Жеке компаниясына пайдалы қазбаларды барлау үшін, жалпы көлемі 10175 гектар жер учаскесін меншік иелері мен жер пайдаланушылардан алып қоймай 2029 жылдың 10 қазанына дейін жария сервитут белгіленсін.
7. Осы қаулының 7-қосымшасына сәйкес "Lakeside Minerals Limited" Жеке компаниясына пайдалы қазбаларды барлау үшін, жалпы көлемі 465,0100 гектар жер учаскесін меншік иелері мен жер пайдаланушылардан алып қоймай 2028 жылдың 4 қарашаға дейін жария сервитут белгіленсін.

Об установлении публичного сервитута
Постановление акимата Актогайского района Карагандинской области от 26 сентября 2024 года № 52/01
В соответствии с подпунктом 1-1) статьи 17, пунктом 4 статьи 69 Земельного Кодекса Республики Казахстан, подпунктом 10) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Актогайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут сроком до 25 августа 2029 года, без изъятия земельного участка у собственников и землепользователей Частной компании "Lakeside Minerals Limited", на земельный участок общей площадью 859,9 гектара для разведки полезных ископаемых, согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Установить публичный сервитут сроком до 10 октября 2029 года, без изъятия земельного участка у собственников и землепользователей Частной компании "Lakeside Minerals Limited", на земельный участок общей площадью 15523,7103 гектара для разведки полезных ископаемых, согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Установить публичный сервитут сроком до 10 октября 2029 года, без изъятия земельного участка у собственников и землепользователей Частной компании "Lakeside Minerals Limited", на земельный участок общей площадью 2117,4 гектара для разведки полезных ископаемых, согласно приложению 3 к настоящему постановлению.
4. Установить публичный сервитут сроком до 10 октября 2029 года, без изъятия земельного участка у собственников и землепользователей Частной компании "Lakeside Minerals Limited", на земельный участок общей площадью 1791,4 гектара для разведки полезных ископаемых, согласно приложению 3 к настоящему постановлению.
5. Установить публичный сервитут сроком до 25 августа 2029 года, без изъятия земельного участка у собственников и землепользователей Частной компании "Lakeside Minerals Limited", на земельный участок общей площадью 10184,5994 гектара для разведки полезных ископаемых, согласно приложению 5 к настоящему постановлению.
6. Установить публичный сервитут сроком до 10 октября 2029 года, без изъятия земельного участка у собственников и землепользователей Частной компании "Lakeside Minerals Limited", на земельный участок общей площадью 10175 гектара для разведки полезных ископаемых, согласно приложению 6 к настоящему постановлению.
7. Установить публичный сервитут сроком до 4 ноября 2028 года, без изъятия земельного участка у собственников и землепользователей Частной компании "Lakeside Minerals Limited", на земельный участок общей площадью 465,0100 гектара для разведки полезных ископаемых, согласно приложению 7 к настоящему постановлению.

8. Осы қаулының 8-қосымшасына сәйкес "Lakeside Minerals Limited" Жеке компаниясына пайдалы қазбаларды барлау үшін, жалпы көлемі 2499,9 гектар жер учаскесін меншік иелері мен жер пайдаланушылардан алып қоймай 2029 жылдың 15 қыркүйегіне дейін жария сервитут белгіленсін.
9. "Ақтоғай ауданының жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
10. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтоғай ауданы әкімінің жетекшілік ететін мәселелер жөніндегі орынбасарына жүктелсін.

8. Установить публичный сервитут сроком до 15 сентября 2029 года, без изъятия земельного участка у собственников и землепользователей Частной компании "Lakeside Minerals Limited", на земельный участок общей площадью 2499,9 гектара для разведки полезных ископаемых, согласно приложению 8 к настоящему постановлению.
9. Государственному учреждению "Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства Актогайского района" принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
10. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Актогайского района по курируемым вопросам.

11. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А.Аманжолов
Ақтоғай ауданы әкімдігінің
2024 жылғы 26 қыркүйектегі
№ 52/01 қаулысына 1- қосымша
"Lakeside Minerals Limited" Жеке компаниясына жария сервитут белгіленетін жер учаскелерінің тізбесі
р/с №
Жер пайдаланушылардың (меншік иелерінің) атауы
Кадастрлық нөмірі
Жария сервитут белгілеудің жалпы алаңы, гектар
1
Акимжанова Сауле Касилкаримовна

11. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А.Аманжолов
Приложение 1
к постановлению
акимата Актогайского района
от 26 сентября 2024 года
№ 52/01
Перечень земельных участков, на которые устанавливается публичный сервитут Частной компании "Lakeside Minerals Limited"
№ п/п
Наименование землепользователей (собственников)
Кадастровый номер
Общая площадь установления публичного сервитута, гектар
1
Акимжанова Сауле Касилкаримовна