Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы Ботақара кентінің әкімінің 2024 жылғы 23 сәуірдегі № 5 шешімі
Қазақстан Республикасының Жер Кодексінің 19-бабының 1-тармағының 1-1) тармақшасына, 69-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңына сәйкес Ботақара кентінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы Ботақара кентінде талшықты-оптикалық байланыс желілерін (ТОБЖ) төсеу үшін ауданы 0,228 га жер учаскесіне 2 (екі) жыл мерзімге жария сервитут белгіленсін.
2. "Қазақтелеком" акционерлік қоғамына:
1) келісім бойынша жер учаскелерінің меншік иелеріне шығындарды өтеуді және оларды өтеу тәртібін қамтамасыз етсін, Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес тараптардың келісімі мен айқындалсын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
Ботақара кентінің әкімі А. Отынчиев

Об установлении публичного сервитута
Решение акима поселка Ботакара Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 23 апреля 2024 года № 5
В соответствии с подпунктом 1-1) пункта 1 статьи 19, пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, Закона Республики Казахстан от "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким поселка Ботакара РЕШИЛ:
1. Установить публичный сервитут сроком на 2 (два) года, на земельный участок площадью 0,228 га для прокладки волоконно-оптической линий связи (ВОЛС) в поселке Ботакара Бухар-Жырауского района Карагандинской области.
2. Акционерному обществу "Казахтелеком":
1) по согласованию обеспечить возмещение убытков собственникам земельных участков и порядок их компенсации, определить соглашением сторон в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
4. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
Аким поселка Ботакара А.Отынчиев