Қарқаралы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № VIII-15/112 "2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 20 наурыздағы № VIII-19/147 шешімі
Аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Қарқаралы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № VIII-15/112 "2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №190847 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 13341762 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2230594 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 159382 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4280 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 10947506 мың теңге;
2) шығындар – 13421064 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 122367 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 155064 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 32697 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -201669 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 201669 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 155064 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 33680 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 80285 теңге.";

О внесении изменений в решение Каркаралинского районного маслихата от 25 декабря 2023 года № VIII-15/112 "О районном бюджете на 2024-2026 годы"
Решение Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 20 марта 2024 года № VIII-19/147
Районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каркаралинского районного маслихата "О районном бюджете на 2024-2026 годы" от 25 декабря 2023 года № VIII-15/112 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 190847) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 13341762 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2230594 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 159382 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4280 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 10947506 тысяч тенге;
2) затраты – 13421064 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 122367 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 155064 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 32697 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -201669 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 201669 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 155064 тысячи тенге;
погашение займов – 33680 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 80285 тысяч тенге.";

419671
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
50035
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1115
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
82003
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
520
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
164308
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
121690
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
119407
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
119407
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
71281
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1200
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
36
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
8816
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
33574
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
4500
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
5161362
1
Тұрғын үй шаруашылығы
487272
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
95900
Функционалдық топ
Сомасы (мың теңге)
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
5
6
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
9000
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
86900
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
365567
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
172605
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
112378
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
80584
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі

419671
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
50035
006
Оказание жилищной помощи
1115
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
82003
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
520
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
164308
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
121690
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
119407
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
119407
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
71281
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1200
021
Капитальные расходы государственного органа
36
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
8816
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
33574
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
4500
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
5161362
1
Жилищное хозяйство
487272
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
95900
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
9000
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
86900
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
365567
Функциональная группа
Сумма (тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
1
2
3
4
5
6
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
172605
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно- коммуникационной инфраструктуры
112378
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
80584
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)

062
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
458940
085
Шағын және моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
52585
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
516561
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
110850
085
Шағын және моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
405711

062
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
458940
085
Реализация бюджетных инвестиционных проектов в малых и моногородах
52585
472
Отдел строительства района (города областного значения)
516561
079
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
110850
085
Реализация бюджетных инвестиционных проектов в малых и моногородах
405711