Қарқаралы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № VIII-15/112 "2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 16 қазандағы № VIII-28/209 шешімі
Аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Қарқаралы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № VIII-15/112 "2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №190847 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 12485049 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2570699 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 679144 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 7280 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 9227926 мың теңге;
2) шығындар – 12529181 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 122367 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 155064 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 32697 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -166499 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 166499 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 155064 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 43820 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 55255 теңге.";

О внесении изменений в решение Каркаралинского районного маслихата от 25 декабря 2023 года № VIII-15/112 "О районном бюджете на 2024-2026 годы"
Решение Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 16 октября 2024 года № VIII-28/209
Районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каркаралинского районного маслихата "О районном бюджете на 2024-2026 годы" от 25 декабря 2023 года № VIII-15/112 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 190847) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 12485049 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2570699 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 679144 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 7280 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 9227926 тысяч тенге;
2) затраты – 12529181 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 122367 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 155064 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 32697 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -166499 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 166499 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 155064 тысячи тенге;
погашение займов – 43820 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 55255 тысяч тенге.";