2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № VIII-30/223 шешімі.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8842132 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2738161 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 276771 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 15509 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 5811691 мың теңге;
2) шығындар – 10138961 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 67390 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 110096 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 42706 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1364219 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1364219 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 110096 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 44543 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1298666 теңге.

О районном бюджете на 2025-2027 годы
Решение Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 25 декабря 2024 года № VIII-30/223.
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2025.
Районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 8842132 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2738161 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 276771 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 15509 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 5811691 тысяч тенге;
2) затраты – 10138961 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 67390 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 110096 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 42706 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1364219 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1364219 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 110096 тысячи тенге;
погашение займов – 44543 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1298666 тысячи тенге.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 27.03.2025 № VIII-34/262 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Аудандық бюджет шығыстарының құрамында аудандық бюджеттен 2025-2027 жылдарға арналған қала, кент, ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін субвенциялар 4 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
3. Аудан әкімдігінің 2025 жылға арналған резерві 21529 мың теңге сомасында бекітілсін.

Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 27.03.2025 № VIII-34/262 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Учесть в составе расходов районного бюджета субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджеты города, поселка, сельских округов на 2025-2027 годы согласно приложению 4.
3. Утвердить резерв акимата района на 2025 год в сумме 21529 тысячи тенге.