Шектеу іс-шараларын алып тастау туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының Мәди ауылдық округінің әкімінің 2024 жылғы 13 ақпандағы № 1 шешімі
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 10-1 бабының 8)-тармақшасына сәйкес, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Қарқаралы аудандық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринариялық- санитариялық инспекторының 2024 жылғы 12 ақпандағы №15-4-1/73 ұсынысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Қарқаралы ауданы, Мәди ауылдық округінің аумағында ауыл шаруашылығы жануарларының арасында бруцеллез ауруын жою бойынша кешенді ветеринариялық-санитариялық іс-шаралардың жүргізілуіне байланысты, белгіленген шектеу іс-шаралары алынып тасталсын.
2. Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы Мәди ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 12 шілдедегі №3 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімі жойылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәди ауылдық округінің әкімі Б. Райым

О снятии ограничительных мероприятий
Решение акима Мадийского сельского округа Каркаралинского района Карагандинской области от 13 февраля 2024 года № 1
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Каркаралинской районной территориальной инспекции комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 12 февраля 2024 года № 15-4-1/73, РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия установленные на территории Мадийского сельского округа Каркаралинского района, в связи с проведением комплекса ветеринарно-санитарных мероприятий по ликвидации заболевания бруцеллез среди сельскохозяйственных животных.
2. Отменить решение акима Мадийского сельского округа Каркаралинского района Карагандинской области от 12 июля 2023 года №3 "Об установлении ограничительных мероприятий".
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Мадийского сельского округа Б. Райым