Карантин белгілеу туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының Мартбек Мамыраев ауылдық округінің әкімінің 2024 жылғы 16 қыркүйектегі № 6 шешімі. Жойылды - Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының Мартбек Мамыраев ауылдық округінің әкімінің 2024 жылғы 9 қазандағы № 7 шешімімен
Ескерту. Жойылды - Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының Мартбек Мамыраев ауылдық округінің әкімінің 09.10.2024 № 7 шешімімен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", "Ветеринария туралы" Заңдарына сәйкес және 2024 жылғы 13 қыркүйектегі №15-4-1/449 Қарқаралы ауданының Бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының ұсынысы негізінде, ШЕШТІ:
1. Қарағанды облысы, Қарқаралы ауданы, Мартбек Мамыраев ауылдық округінің Сарытау қыстағының аумағында ірі қара малдарының арасында қарасан ауруының пайда болуына байланысты карантин белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Мартбек Мамыраев ауылдық округінің әкімі К.Тусупов

Об установлении карантина
Решение акима Мартбек Мамыраевского сельского округа Каркаралинского района Карагандинской области от 16 сентября 2024 года № 6. Отменено решением акима Мартбек Мамыраевского сельского округа Каркаралинского района Карагандинской области от 9 октября 2024 года № 7
Сноска. Отменено решением акима Мартбек Мамыраевского сельского округа Каркаралинского района Карагандинской области от 09.10.2024 № 7 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", "О ветеринарии" и на основании представления Главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Каркаралинского района от 13 сентября 2024 года №15-4-1/449, РЕШИЛ:
1. В связи с возникновением заболевания эмфизематозный карбункул среди крупного рогатого скота, установить карантин на территории зимовки Сарытау Мартбек Мамыраевского сельского округа Каркаралинского района.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Мартбек Мамыраевского сельского округа К.Тусупов