Карантинді алу туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы Ынталы ауылдық округінің әкімінің 2024 жылғы 13 қыркүйектегі № 4 шешімі
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 10-1 бабының 8)-тармақшасына сәйкес, Қарқаралы ауданының Бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2024 жылғы 12 қыркүйектегі №15-4-1/447 ұсынысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Қарағанды облысы, Қарқаралы ауданы, Ынталы ауылдық округі, Ынталы ауылының Сарықыз, Дубовка, Жамбасқұдық, Назар атауларымен белгіленген жайылымдары аумағында белгіленген эпизоотиялық лимфангит ауруын жою бойынша кешенді ветеринариялық-санитариялық іс-шаралардың жүргізілуіне байланысты, белгіленген карантин алынып тасталсын.
2. Қарқаралы ауданы, Ынталы ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушысының 2024 жылғы 21 ақпандағы №1 "Карантин белгілеу туралы" шешімі жойылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ынталы ауылдық округінің әкімі Н. Төребек

О снятии карантина
Решение акима Ынталинского сельского округа Каркаралинского района Карагандинской области от 13 сентября 2024 года № 4
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Каркаралинского района от 12 сентября 2024 года № 15-4-1/447, РЕШИЛ:
1. Снять карантин установленный на территориях пастбищ именуемые Сарыкыз, Дубовка, Жамбаскудук, Назар села Ынталы, Ынталинского сельского округа Каркаралинского района Карагандинской области, в связи с проведением комплекса ветеринарно-санитарных мероприятий по ликвидации заболевания эпизоотический лимфангит среди лошадей.
2. Отменить решение исполняющего обязанности акима Ынталинского сельского округа Каркаралинского района от 21 февраля 2024 года №1 "Об установлении карантина".
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Ынталинского сельского округа Н. Төребек