Нұра ауданы Тассуат ауылының аумағында шектеу іс-шаралар белгілеу туралы
Қарағанды облысы Нұра ауданы Тассуат ауылының әкімінің 2024 жылғы 24 мамырдағы № 2 шешімі
Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 - бабының 7) тармақшасына сәйкес және 2024 жылғы 21 мамырдағы № 02-16-295 Нұра ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының м.а. ұсынысы негізінде, ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Нұра ауданы Тассуат ауылының аумағында ірі қара малдың арасынан бруцеллез ауруының анықталуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Тассуат ауылының әкімі А. Ахметов

Об установлении ограничительных мероприятий на территории села Тассуат Нуринского района
Решение акима села Тассуат Нуринского района Карагандинской области от 24 мая 2024 года № 2
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" и на основании представления и.о. главного государственного ветеринарного-санитарного инспектора Нуринского района от 21 мая 2024 года № 02-16-295, РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории села Тассуат Нуринского района в связи с выявлением заболевания бруцеллез среди крупного рогатого скота.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким села Тассуат А. Ахметов